Pewel wygrywa na zakończenie

W Cięcinie występujący w roli gospodarza beniaminek z Pewli podejmował rywali z Lipowej. Gospodarze za wszelką cenę chcieli zakończyć rundę jesienną wygraną,dzięki której opuściliby ostatnią pozycję w tabeli.

Na pierwsze bramki kibice czekali do końca pierwszej odsłony, wpierw Krystę pokonał uderzeniem piłki głową Artur Wróbel, a następnie do remisu doprowadził Maciej Sowa, również pokonując bramkarza rywali uderzeniem głową.

W drugiej części meczu obie drużyny przez wiele minut nie były w stanie pokonać defensywy rywala. Sztuka ta powiodła się graczom gospodarzy, w 89 mnucie Krystę pokonał Krzysztof Janik, dając drużynie z Pewli upragnione trzy oczka.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 19.11.2017 19:08
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 19.11.2017 19:21
LKS Pewel MałaLKS Skrzyczne Lipowa
2:1
(1:1)
Trenerzy:
Piotr FundaniczMariusz Midor
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marcin Szymański
    • Sędzia liniowy Marcin Kurek
    • Sędzia liniowy Mateusz Oczkowski
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec1435
    2Bełk1530
    3Ustroń1529
    4Jasienica1529
    5Czechowice-Dz.1524
    6Tychy II1424
    7Łaziska Grn.1523
    8Wodzisław1518
    9Radziechowy1518
    10Racibórz1518
    11Goczałkowice1416
    12Gaszowice1516
    13Wilcza1515
    14TSP II1513
    15Landek149
    16Połomia154
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów1541
    2Dankowice1738
    3Drogomyśl1737
    4BKS Stal1735
    5Bestwina1733
    6Koszarawa Ż.1729
    7Puńców1729
    8Rekord II1425
    9Wisła1725
    10Rajcza1624
    11Góral1623
    12Bestwinka1622
    13Jaworze1717
    14Zebrzydowice1717
    15Chybie179
    16Łękawica179
    17Pruchna175
    18Kończyce M.174
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1328
    2Strumień1326
    3Pogwizdów1325
    4Zabłocie1325
    5Bąków1323
    6Goleszów1322
    7Istebna1322
    8Pielgrzymowice1321
    9Pogórze1317
    10Kończyce W.1312
    11Brenna1312
    12Hażlach1311
    13Skoczów II138
    14Dębowiec137
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1334
    2Żabnica1333
    3Pietrzykowice1330
    4Węgierska G.1328
    5Lipowa1322
    6Radziechowy II1318
    7Ujsoły1317
    8Zarzecze1313
    9Gilowice1313
    10Sopotnia1313
    11Babia Góra1312
    12Leśna1312
    13Soła Ż.139
    14Juszczyna135
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice927
    2Kozy919
    3Rybarzowice919
    4Ligota916
    5Zabrzeg912
    6Bujaków911
    7Grodziec910
    8Łodygowice98
    9Kalna 94
    10Mazańcowice93
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec824
    2Nierodzim818
    3Wielkie II815
    4Iskrzyczyn814
    5Ochaby811
    6Kaczyce88
    7Górki W.88
    8Rudnik86
    9Golasowice80
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)1128
    2Czernichów1125
    3Pewel Śl.1123
    4Jeleśnia1121
    5Korbielów1117
    6Pewel M.1116
    7Trzebinia1116
    8Słotwina1114
    9Cisiec1111
    10TS Przyborów1110
    11Kocierz119
    12Przyborów110