Tabele roczne A i B Klasy Skoczów

Zakończyły się już rozgrywki w A i B Klasie Skoczów. Jak co roku postaramy się statystycznie podsumować te klasy rozgrywkowe. Na początek prezentujemy tabele za rok 2017 tych klas rozgrywkowych.

A Klasa Skoczów
                               
1. Beskid Skoczów II   26   47   64 : 30   14   5   7
2. Sportkontakt Goleszów   26   47   54 : 29   14   5   7
3. LKS Kończyce Małe   26   45   70 : 47   13   6   7
4. Olza Pogwizdów   26   42   39 : 34   13   3   10
5. Błyskawica Kończyce Wielkie   26   41   63 : 41   11   8   7
6. Zryw Bąków   26   38   50 : 56   12   2   12
7. Tempo Puńców   13   37   61 : 5   12   1   0
8. Wisła Strumień   26   35   54 : 59   11   2   13
9. Strażak Pielgrzymowice   26   32   64 : 57   9   5   12
10. Orzeł Zabłocie   13   30   42 : 15   10   0   3
11. Morcinek Kaczyce   26   30   46 : 71   9   3   14
12. 1909 Piast Cieszyn   13   26   30 : 17   8   2   3
13. Beskid Brenna   26   25   51 : 65   7   4   15
14. Strażak Dębowiec   26   21   38 : 88   7   0   19
15. LKS Ochaby 96   26   20   30 : 109   6   2   18
16. LKS Pogórze   13   4   10 : 43   0   4   9
                               
Kursywą zaznaczone zostały zespoły nie występujące w tym sezonie w A Klasie
                               
B Klasa Skoczów
                               
1. 1909 Piast Cieszyn   11   33   46 : 5   11   0   0
2. Błękitni Pierściec   20   33   58 : 47   10   3   7
3. Iskra Iskrzyczyn   20   31   48 : 41   9   4   7
4. Spójnia Górki Wielkie   20   30   61 : 45   9   3   8
5. Błyskawica Kończyce Wielkie II   20   29   51 : 51   9   2   9
6. Victoria Hażlach   20   27   39 : 42   8   3   9
7. Orzeł Zabłocie   11   25   31 : 18   8   1   2
8. KS Nierodzim Ustroń   20   23   36 : 51   7   2   11
9. Trójwieś Istebna   11   22   43 : 16   7   1   3
10. LKS Pogórze   9   22   27 : 12   7   1   1
11. Góral Istebna   9   20   28 : 15   6   2   1
12. LKS Rudnik   20   15   16 : 53   4   3   13
13. Promyk Golasowice   20   7   21 : 64   2   1   17
14. KS Brzezówka   11   3   14 : 59   1   0   10
                               
Kursywą zaznaczone zostały zespoły nie występujące w tym sezonie w B Klasie

Podokręg SkoczówA SkoczówB SkoczówStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.11.2017 22:02

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101