Rekord kończy Rekordem

W Mazańcowicach ostatni w tabeli LKS podejmował faworyta do awansu do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, zespół rezerw Rekordu Bielsko. Zdecydowanym faworytem spotkania byli goście i to oni, odnosząc rekordową wygraną,  zainkasowali komplet punktów.

Podpieczni trenera Niemczyka zaaplikowali przeciwnikom aż dwanaście bramek. Najwięcej trafień na swoje konto zapisał autor czterech bramek - Jakub Stawicki, trzykrotnie Tragarza pokonywał Piotr Jaroszek. Po dwie bramki dorzucili Artur Różycki i Wojciech Łasak, a dwunaste trafienie uzyskał Jakub Janik.

Pomimo najwyższej wygranej na szczeblu A Klasy zespołu z Bielska, rezerwiści pozostają w tabeli na miejscu trzecim, Mazańcowice są ostatnie.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 12.11.2017 17:23
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.11.2017 23:21
LKS MazańcowiceBTS Rekord Bielsko-Biała II
0:12
(0:5)
Trenerzy:
Zbigniew Fijak (do stycznia 2018 r. Sebastian Jasiński)Szymon Niemczyk
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 0:5
  • 0:6
  • 0:7
  • 0:8
  • 0:9
  • 0:10
  • 0:11
  • 0:12
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Michał Mioduchowski
    • Sędzia liniowy Adrian Pietera
    • Sędzia liniowy Henryk Magiera
    Ocena poziomu meczu: 1.75 (ilość oddanych głosów: 8)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.4 (ilość oddanych głosów: 10)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom3064
    2Bełk3056
    3Czaniec3051
    4Radziechowy3050
    5Wodzisław3048
    6Wilcza3045
    7Tychy II3042
    8Goczałkowice3041
    9Gaszowice3038
    10Jasienica3038
    11Racibórz3034
    12Landek3034
    13TSP II3033
    14Ustroń3033
    15Skoczów3027
    16Lędziny3024
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.3081
    2Bestwina3060
    3Drogomyśl3057
    4Wisła3057
    5Koszarawa Ż.3053
    6Puńców3050
    7Dankowice3049
    8Chybie3046
    9Jaworze3042
    10Góral3040
    11Łękawica3040
    12Zebrzydowice3034
    13Pruchna3029
    14Żabnica3024
    15Leśna3014
    16Wilkowice306
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bestwinka2459
    2Rekord II2458
    3Pisarzowice2455
    4Kaniów2443
    5Czechowice-Dz. II2442
    6Kobiernice2440
    7Międzyrzecze2436
    8Hecznarowice2435
    9Wapienica2427
    10Buczkowice2427
    11Bystra (k. Bielska)2416
    12Godziszka2415
    13Mazańcowice240
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2656
    2Goleszów2652
    3Skoczów II2651
    4Zabłocie2648
    51909 Piast2646
    6Pogwizdów2642
    7Kończyce W.2640
    8Brenna2636
    9Pielgrzymowice2633
    10Bąków2632
    11Dębowiec2630
    12Strumień2626
    13Kaczyce2626
    14Ochaby260
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2670
    2Milówka2664
    3Węgierska G.2664
    4Pietrzykowice2655
    5Babia Góra2649
    6Radziechowy II2635
    7Lipowa2630
    8Sopotnia2630
    9Gilowice2628
    10Ujsoły2623
    11Soła Ż.2622
    12Czernichów2620
    13Pewel M.2619
    14Cisiec2619
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów2259
    2Międzybrodzie2254
    3Ligota2249
    4Jaworze II2239
    5Grodziec2235
    6Kozy2232
    7Wilamowice2231
    8Rybarzowice2229
    9Bujaków2220
    10Zabrzeg2218
    11Kalna 2216
    12Łodygowice220
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1845
    2Pogórze1841
    3Hażlach1833
    4Górki W.1832
    5Wielkie II1825
    6Nierodzim1825
    7Pierściec1819
    8Iskrzyczyn1817
    9Rudnik1815
    10Golasowice183
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Zarzecze2047
    2Juszczyna2043
    3Korbielów2039
    4Jeleśnia2038
    5Słotwina2035
    6Pewel Śl.2029
    7Bystra (k. Żywca)2028
    8Trzebinia2024
    9Łękawica II2020
    10Kocierz2014
    11Przyborów201