Rajcza wskakuje na podium

W zdecydowanie najciekawszym spotkaniu weekendu w A Klasie Żywiec, Soła Rajcza podejmowała rywali z Koszarawy. Faworytem spotkania byli gospodarze, jednak o korzystny wynik musieli oni walczyć aż do samego końca spotkania.

Od początku spotkania Soła zaznaczyła, że interesują ją tylko 3 punkty. W 28 minucie gry prowadzenie dał drużynie z Rajczy, uderzeniem głową, Damian Salachna. Przez kolejne 50 minut wynik nie ulegał zmianie, aż do 80 minuty, w której do remisu doprowadził Mateusz Hernas, a co za tym idzie, na dziesięć minut przed końcem wszystko zaczęło się od nowa.

Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy wykorzystali błędy rywala i nie tylko jego, i po bramkach Kacpra Czanieckiego, Damiana Salachny i Arkadiusza Kręcichowsta, zapewnili sobie, jakże ważny komplet punktów, przesuwający Sołę na miejsce trzecie w ligowej tabeli.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.11.2017 19:00
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.11.2017 00:17
LKS Soła RajczaLKS Koszarawa Babia Góra
4:1
(1:0)
Trenerzy:
Daniel CiupkaZoń Stanisław
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Szymon Łoboziak
      • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
      • Sędzia liniowy Andrzej Białek
      Ilość widzów: 120
      Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 3)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2.14 (ilość oddanych głosów: 7)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk1530
      2Bytom1529
      3Czaniec1528
      4Radziechowy1524
      5Wodzisław1524
      6Goczałkowice1522
      7Wilcza1522
      8Tychy II1521
      9Gaszowice1421
      10Landek1519
      11TSP II1417
      12Racibórz1415
      13Ustroń1515
      14Jasienica1415
      15Skoczów1515
      16Lędziny1513
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1542
      2Bestwina1533
      3Drogomyśl1528
      4Dankowice1427
      5Wisła1527
      6Jaworze1526
      7Koszarawa Ż.1525
      8Chybie1523
      9Góral1422
      10Puńców1522
      11Pruchna1516
      12Łękawica1513
      13Zebrzydowice1513
      14Leśna159
      15Żabnica156
      16Wilkowice155
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1330
      21909 Piast1326
      3Goleszów1325
      4Skoczów II1324
      5Kończyce M.1324
      6Pogwizdów1323
      7Bąków1320
      8Kończyce W.1318
      9Strumień1318
      10Brenna1315
      11Kaczyce1314
      12Pielgrzymowice1313
      13Dębowiec1312
      14Ochaby130
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1336
      2Rajcza1333
      3Milówka1331
      4Babia Góra1328
      5Radziechowy II1325
      6Pietrzykowice1223
      7Czernichów1319
      8Gilowice1212
      9Cisiec1311
      10Lipowa1310
      11Sopotnia1210
      12Pewel M.137
      13Soła Ż.137
      14Ujsoły126
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1127
      2Jaworze II1126
      3Międzybrodzie1126
      4Ligota1123
      5Wilamowice1119
      6Kozy1117
      7Grodziec1116
      8Rybarzowice1113
      9Zabrzeg119
      10Bujaków117
      11Kalna 117
      12Łodygowice110
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze922
      2Istebna920
      3Górki W.914
      4Hażlach914
      5Nierodzim913
      6Wielkie II913
      7Iskrzyczyn913
      8Pierściec912
      9Rudnik95
      10Golasowice91
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1025
      2Zarzecze1021
      3Trzebinia1021
      4Pewel Śl.1020
      5Jeleśnia1017
      6Słotwina1015
      7Korbielów1014
      8Bystra (k. Żywca)1010
      9Łękawica II108
      10Kocierz104
      11Przyborów101