Przegrali z pogodą [Akt. 11]

W związku z fatalnymi warunkami atmosferycznymi odwołane zostały już cztery spotkania w regionie, zaplanowane na niedzielne popołudnie. W miarę otrzymywania informacji - wiadomość będzie aktualizowana.

Lista odwołanych lub zagrożónych spotkań, zaplanowanych na dzień dzisiejszy znajduje się poniżej.

IV Liga Gr. 2 (Śląski ZPN)

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
 

Beskidzka Liga Okręgowa:

LKS 99 Pruchna - WSS Wisła,
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice - mecz odbędzie się 31.10.2017 r. o g.17:30 w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią

A Klasa Bielsko-Biała

KS Bestwinka - KS Międzyrzecze
KS Bystra - Soła Kobiernice

B Klasa Bielsko-Biała

Czarni Jaworze II - Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice - Sokół Zabrzeg

Podokręg Żywiec

Zarząd podokręgu Żywiec odwołał wszystkie przewidziane na dzień dzisiejszy mecze w A Klasie, B Klasie oraz rozgrywkach młodzieżowych.

III Liga juniorów Skoczów

Cukrownik Chybie - WSS Wisła

Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.10.2017 09:39
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 30.10.2017 17:55

Komentarze

Wasze komentarze

witam czy mógłby się ktoś zorientować jak będą rozgrywane mecze w a klasie żywiec na ten moment cześć drużyn ma jeszcze do rozegrana 4 kolejki czy będą one przenoszone na wiosnę
boligłowa
Dodany: 30.10.2017 09:57
Zatwierdzony: 30.10.2017 19:43
Skałka swego czasu połączyła się z Metalem i tak robiła awans do 3 ligi, a potem z niej spadała. Metal zgłosił drużynę do B klasy po reaktywacji klubu chyba dwa lata temu i nie jest to żadna druga drużyna Skałki. Swoją drogą działacze Skałki powinni wrócić do starej nazwy jak Metal już z nimi nie ma nic wspólnego.
Historyk pilki
Dodany: 29.10.2017 15:28
Zatwierdzony: 29.10.2017 16:02
Już trzeci mecz Zabrzega odwołany
KO
Dodany: 29.10.2017 12:47
Zatwierdzony: 29.10.2017 12:59
Runda A-klasy w Żywcu potrwa chyba do grudnia.
kibic
Dodany: 29.10.2017 12:19
Zatwierdzony: 29.10.2017 12:26
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101