Przegrali z pogodą [Akt. 11]

W związku z fatalnymi warunkami atmosferycznymi odwołane zostały już cztery spotkania w regionie, zaplanowane na niedzielne popołudnie. W miarę otrzymywania informacji - wiadomość będzie aktualizowana.

Lista odwołanych lub zagrożónych spotkań, zaplanowanych na dzień dzisiejszy znajduje się poniżej.

IV Liga Gr. 2 (Śląski ZPN)

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
 

Beskidzka Liga Okręgowa:

LKS 99 Pruchna - WSS Wisła,
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice - mecz odbędzie się 31.10.2017 r. o g.17:30 w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią

A Klasa Bielsko-Biała

KS Bestwinka - KS Międzyrzecze
KS Bystra - Soła Kobiernice

B Klasa Bielsko-Biała

Czarni Jaworze II - Rotuz Bronów
Wilamowiczanka Wilamowice - Sokół Zabrzeg

Podokręg Żywiec

Zarząd podokręgu Żywiec odwołał wszystkie przewidziane na dzień dzisiejszy mecze w A Klasie, B Klasie oraz rozgrywkach młodzieżowych.

III Liga juniorów Skoczów

Cukrownik Chybie - WSS Wisła

Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.10.2017 09:39
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 30.10.2017 17:55

Komentarze

Wasze komentarze

witam czy mógłby się ktoś zorientować jak będą rozgrywane mecze w a klasie żywiec na ten moment cześć drużyn ma jeszcze do rozegrana 4 kolejki czy będą one przenoszone na wiosnę
boligłowa
Dodany: 30.10.2017 09:57
Zatwierdzony: 30.10.2017 19:43
Skałka swego czasu połączyła się z Metalem i tak robiła awans do 3 ligi, a potem z niej spadała. Metal zgłosił drużynę do B klasy po reaktywacji klubu chyba dwa lata temu i nie jest to żadna druga drużyna Skałki. Swoją drogą działacze Skałki powinni wrócić do starej nazwy jak Metal już z nimi nie ma nic wspólnego.
Historyk pilki
Dodany: 29.10.2017 15:28
Zatwierdzony: 29.10.2017 16:02
Już trzeci mecz Zabrzega odwołany
KO
Dodany: 29.10.2017 12:47
Zatwierdzony: 29.10.2017 12:59
Runda A-klasy w Żywcu potrwa chyba do grudnia.
kibic
Dodany: 29.10.2017 12:19
Zatwierdzony: 29.10.2017 12:26
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70