Górki lepsze na Rudniku

W spotkaniu Rudnika ze Spójnią Górki Wielkie faworyta należało upatrywać w zespole gości i to właśnie podopieczni trenera Pindla pewnie pokonali gospodarzy. Zespół Rudnika dopiero przy stanie 0:3 zdołał znaleźć sposób na bramkarza gości, nie pomogło to jednak w zdobyciu choćby jednego punktu.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 22.10.2017 19:41
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 22.10.2017 20:48
LKS RudnikLKS Spójnia Górki Wielkie
1:6
(0:3)
Trenerzy:
Piotr Haratyk (do 20.10.2017 r. Dariusz Byrczek)Patryk Pindel
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 1:3
  • 1:4
  • 1:5
  • 1:6
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Maciej Dudka
  • Sędzia liniowy Mateusz Samsel
  • Sędzia liniowy Szymon Łoboziak
Ilość widzów: 20
Ocena poziomu meczu: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

mozna zmienic tylko 4 zawodnikow w drugiej plowie
emer
Dodany: 22.10.2017 21:58
Zatwierdzony: 23.10.2017 14:54
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2033
5Radziechowy2031
6Wilcza1929
7Tychy II1927
8Landek2026
9Goczałkowice1926
10TSP II2025
11Gaszowice1924
12Ustroń2023
13Racibórz1922
14Jasienica1922
15Skoczów1921
16Lędziny2015
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1847
2Bestwina1840
3Drogomyśl1837
4Wisła1833
5Dankowice1830
6Koszarawa Ż.1829
7Góral1828
8Puńców1828
9Jaworze1827
10Chybie1826
11Pruchna1921
12Zebrzydowice1819
13Łękawica1817
14Żabnica1815
15Leśna199
16Wilkowice185
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1539
2Bestwinka1539
3Rekord II1537
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1523
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Buczkowice1517
10Wapienica1415
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1510
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Goleszów1534
2Zabłocie1533
31909 Piast1530
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1521
8Bąków1520
9Kończyce W.1519
10Strumień1518
11Kaczyce1518
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1515
14Ochaby150
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Rajcza1642
3Milówka1640
4Babia Góra1631
5Pietrzykowice1629
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1612
12Pewel M.1610
13Soła Ż.1610
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1336
2Międzybrodzie1332
3Ligota1329
4Jaworze II1329
5Kozy1323
6Wilamowice1319
7Grodziec1319
8Rybarzowice1316
9Zabrzeg139
10Bujaków137
11Kalna 137
12Łodygowice130
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1017
4Wielkie II1016
5Hażlach1014
6Iskrzyczyn1014
7Nierodzim913
8Pierściec1012
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1228
2Trzebinia1224
3Jeleśnia1123
4Zarzecze1122
5Pewel Śl.1220
6Korbielów1218
7Słotwina1218
8Bystra (k. Żywca)1213
9Łękawica II1211
10Kocierz1210
11Przyborów121