Tempo nie dla Leśnej

W Leśnej miejscowy LKS podejmował rywali z Puńcowa. Patrząc na wyniki osiągane w poprzednich spotkaniach faworytem byli goście i to oni okazali się zespołem bardziej cierpliwym, dzięki czemu punkty pojechały do Puńcowa.

Gospodarze powinni objąć prowadzenie początkiem drugiej odsłony, jedenastkę egzekwowaną przez Zonia zdołał jednak obronić Ireneusz Trojanowski. Co nie powiodło się Leśnej, udało się przyjezdnym. W 78 minucie bramkę na wagę, jakże ważnego kompletu oczek, uzyskał dla Tempa Wojciech Kołek.

Wygrana przesunęła beniaminka z Puńcowa na miejsce ósme, Leśna jest czternasta.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 22.10.2017 19:11
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 22.10.2017 19:59
LKS LeśnaLKS Tempo Puńców
0:1
(0:0)
Trenerzy:
Wojciech Zuziak (do 18.11.2017 r. Dariusz Urbaniak)Sławomir Machej
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
Niewykorzystane rzuty karne:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Adrian Pietera
    • Sędzia liniowy Mateusz Nowak
    • Sędzia liniowy Paweł Mołek
    Ilość widzów: 105
    Ocena poziomu meczu: 3.22 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.86 (ilość oddanych głosów: 7)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk1530
    2Bytom1529
    3Czaniec1528
    4Radziechowy1524
    5Wodzisław1524
    6Goczałkowice1522
    7Wilcza1522
    8Tychy II1521
    9Gaszowice1421
    10Landek1519
    11TSP II1417
    12Racibórz1415
    13Ustroń1515
    14Jasienica1415
    15Skoczów1515
    16Lędziny1513
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1542
    2Bestwina1533
    3Drogomyśl1528
    4Dankowice1427
    5Wisła1527
    6Jaworze1526
    7Koszarawa Ż.1525
    8Chybie1523
    9Góral1422
    10Puńców1522
    11Pruchna1516
    12Łękawica1513
    13Zebrzydowice1513
    14Leśna159
    15Żabnica156
    16Wilkowice155
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1330
    21909 Piast1326
    3Goleszów1325
    4Skoczów II1324
    5Kończyce M.1324
    6Pogwizdów1323
    7Bąków1320
    8Kończyce W.1318
    9Strumień1318
    10Brenna1315
    11Kaczyce1314
    12Pielgrzymowice1313
    13Dębowiec1312
    14Ochaby130
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1336
    2Rajcza1333
    3Milówka1331
    4Babia Góra1328
    5Radziechowy II1325
    6Pietrzykowice1223
    7Czernichów1319
    8Gilowice1212
    9Cisiec1311
    10Lipowa1310
    11Sopotnia1210
    12Pewel M.137
    13Soła Ż.137
    14Ujsoły126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1127
    2Jaworze II1126
    3Międzybrodzie1126
    4Ligota1123
    5Wilamowice1119
    6Kozy1117
    7Grodziec1116
    8Rybarzowice1113
    9Zabrzeg119
    10Bujaków117
    11Kalna 117
    12Łodygowice110
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze922
    2Istebna920
    3Górki W.914
    4Hażlach914
    5Nierodzim913
    6Wielkie II913
    7Iskrzyczyn913
    8Pierściec912
    9Rudnik95
    10Golasowice91
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1025
    2Zarzecze1021
    3Trzebinia1021
    4Pewel Śl.1020
    5Jeleśnia1017
    6Słotwina1015
    7Korbielów1014
    8Bystra (k. Żywca)1010
    9Łękawica II108
    10Kocierz104
    11Przyborów101