Zarzecze gromi lidera

Trzecia drużyna w tabeli podejmowała niepokonanego do dzisiaj lidera. Gospodarze nie dali żadnych szans przyjezdnym i już po pierwszej połowie, prowadzili pewnie trzema bramkami. W drugiej połowie rywali z Juszczyny pogrążyli Marcin Płonka i Tomasz Kasiński. Bramkę honorową dla lidera zdobył w 70 minucie Marcel Kamiński.

Pomimo pierwszej porażki w sezonie, Juszczyna pewnie prowadzi w lidze, Zarzecze pozostaje trzecie.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 21.10.2017 21:58
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 21.10.2017 22:48
LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeLKS Juszczyna
5:1
(3:0)
Trenerzy:
Szymon GąsiorekMaciej Porębski
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 4:1
  • 5:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Oczkowski
    • Sędzia liniowy Józef Wróbel
    • Sędzia liniowy Sławomir Słonka
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.29 (ilość oddanych głosów: 7)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2039
    2Czaniec2035
    3Bełk1934
    4Wodzisław2033
    5Radziechowy2031
    6Wilcza1929
    7Tychy II1927
    8Landek2026
    9Goczałkowice1926
    10TSP II2025
    11Gaszowice1924
    12Ustroń2023
    13Racibórz1922
    14Jasienica1922
    15Skoczów1921
    16Lędziny2015
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1847
    2Bestwina1840
    3Drogomyśl1837
    4Wisła1833
    5Dankowice1830
    6Koszarawa Ż.1829
    7Góral1828
    8Puńców1828
    9Jaworze1827
    10Chybie1826
    11Pruchna1921
    12Zebrzydowice1819
    13Łękawica1817
    14Żabnica1815
    15Leśna199
    16Wilkowice185
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Pisarzowice1539
    2Bestwinka1539
    3Rekord II1537
    4Hecznarowice1524
    5Międzyrzecze1523
    6Kobiernice1523
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Buczkowice1517
    10Wapienica1415
    11Bystra (k. Bielska)1412
    12Godziszka1510
    13Mazańcowice150
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Goleszów1534
    2Zabłocie1533
    31909 Piast1530
    4Kończyce M.1527
    5Pogwizdów1527
    6Skoczów II1525
    7Brenna1521
    8Bąków1520
    9Kończyce W.1519
    10Strumień1518
    11Kaczyce1518
    12Pielgrzymowice1517
    13Dębowiec1515
    14Ochaby150
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1645
    2Rajcza1642
    3Milówka1640
    4Babia Góra1631
    5Pietrzykowice1629
    6Radziechowy II1628
    7Czernichów1620
    8Gilowice1618
    9Lipowa1616
    10Sopotnia1616
    11Cisiec1612
    12Pewel M.1610
    13Soła Ż.1610
    14Ujsoły169
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1336
    2Międzybrodzie1332
    3Ligota1329
    4Jaworze II1329
    5Kozy1323
    6Wilamowice1319
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1316
    9Zabrzeg139
    10Bujaków137
    11Kalna 137
    12Łodygowice130
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1025
    2Istebna920
    3Górki W.1017
    4Wielkie II1016
    5Hażlach1014
    6Iskrzyczyn1014
    7Nierodzim913
    8Pierściec1012
    9Rudnik106
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1228
    2Trzebinia1224
    3Jeleśnia1123
    4Zarzecze1122
    5Pewel Śl.1220
    6Korbielów1218
    7Słotwina1218
    8Bystra (k. Żywca)1213
    9Łękawica II1211
    10Kocierz1210
    11Przyborów121