Sokół gromi rezerwistów Orła

W spotkaniu zespołów z dolnej części ligowej tabeli zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze. Zespół Sokoła Słotwina nie dał żadnych szans rezerwom, występującego w lidze okręgowej, Orła Łękawica. Już w pierwszej połowie, po hattricku Szewczyka Michała, gospodarze prowadzili dwoma trafeniami.

W drugiej części meczu, osłabieni brakiem jednego zawodnika, goście opadli całkowicie z sił, oddając pole miejscowym, którzy raz po raz punktowali przeciwników, zatrzymując się na ośmiu zdobytych bramkach.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 21.10.2017 21:58
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 22.10.2017 14:10
LKS Sokół SłotwinaLKS Orzeł Łękawica II
8:2
(3:1)
Trenerzy:
Patryk Porębski (do 4.12.2017 r. Wojciech Zuziak)Krzysztof Pielesz (do 06.20.2018 r. Bogumił Hilarowicz)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
  • 5:1
  • 6:1
  • 6:2
  • 7:2
  • 8:2
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Krzysztof Ćwikła
      • Sędzia liniowy Kamila Bysko
      • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
      Ilość widzów: 50
      Ocena poziomu meczu: 3.33 (ilość oddanych głosów: 3)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom2039
      2Czaniec2035
      3Bełk1934
      4Wodzisław2033
      5Radziechowy2031
      6Wilcza1929
      7Tychy II1927
      8Landek2026
      9Goczałkowice1926
      10TSP II2025
      11Gaszowice1924
      12Ustroń2023
      13Racibórz1922
      14Jasienica1922
      15Skoczów1921
      16Lędziny2015
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1847
      2Bestwina1840
      3Drogomyśl1837
      4Wisła1833
      5Dankowice1830
      6Koszarawa Ż.1829
      7Góral1828
      8Puńców1828
      9Jaworze1827
      10Chybie1826
      11Pruchna1921
      12Zebrzydowice1819
      13Łękawica1817
      14Żabnica1815
      15Leśna199
      16Wilkowice185
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Pisarzowice1539
      2Bestwinka1539
      3Rekord II1537
      4Hecznarowice1524
      5Międzyrzecze1523
      6Kobiernice1523
      7Kaniów1522
      8Czechowice-Dz. II1621
      9Buczkowice1517
      10Wapienica1415
      11Bystra (k. Bielska)1412
      12Godziszka1510
      13Mazańcowice150
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Goleszów1534
      2Zabłocie1533
      31909 Piast1530
      4Kończyce M.1527
      5Pogwizdów1527
      6Skoczów II1525
      7Brenna1521
      8Bąków1520
      9Kończyce W.1519
      10Strumień1518
      11Kaczyce1518
      12Pielgrzymowice1517
      13Dębowiec1515
      14Ochaby150
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1645
      2Rajcza1642
      3Milówka1640
      4Babia Góra1631
      5Pietrzykowice1629
      6Radziechowy II1628
      7Czernichów1620
      8Gilowice1618
      9Lipowa1616
      10Sopotnia1616
      11Cisiec1612
      12Pewel M.1610
      13Soła Ż.1610
      14Ujsoły169
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1336
      2Międzybrodzie1332
      3Ligota1329
      4Jaworze II1329
      5Kozy1323
      6Wilamowice1319
      7Grodziec1319
      8Rybarzowice1316
      9Zabrzeg139
      10Bujaków137
      11Kalna 137
      12Łodygowice130
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1025
      2Istebna920
      3Górki W.1017
      4Wielkie II1016
      5Hażlach1014
      6Iskrzyczyn1014
      7Nierodzim913
      8Pierściec1012
      9Rudnik106
      10Golasowice101
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1228
      2Trzebinia1224
      3Jeleśnia1123
      4Zarzecze1122
      5Pewel Śl.1220
      6Korbielów1218
      7Słotwina1218
      8Bystra (k. Żywca)1213
      9Łękawica II1211
      10Kocierz1210
      11Przyborów121