Sokół gromi rezerwistów Orła

W spotkaniu zespołów z dolnej części ligowej tabeli zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze. Zespół Sokoła Słotwina nie dał żadnych szans rezerwom, występującego w lidze okręgowej, Orła Łękawica. Już w pierwszej połowie, po hattricku Szewczyka Michała, gospodarze prowadzili dwoma trafeniami.

W drugiej części meczu, osłabieni brakiem jednego zawodnika, goście opadli całkowicie z sił, oddając pole miejscowym, którzy raz po raz punktowali przeciwników, zatrzymując się na ośmiu zdobytych bramkach.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 21.10.2017 21:58
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 22.10.2017 14:10
LKS Sokół SłotwinaLKS Orzeł Łękawica II
8:2
(3:1)
Trenerzy:
Patryk Porębski (do 4.12.2017 r. Wojciech Zuziak)Krzysztof Pielesz (do 06.20.2018 r. Bogumił Hilarowicz)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
  • 5:1
  • 6:1
  • 6:2
  • 7:2
  • 8:2
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Krzysztof Ćwikła
      • Sędzia liniowy Kamila Bysko
      • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
      Ilość widzów: 50
      Ocena poziomu meczu: 3.33 (ilość oddanych głosów: 3)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk1530
      2Bytom1529
      3Czaniec1528
      4Radziechowy1524
      5Wodzisław1524
      6Goczałkowice1522
      7Wilcza1522
      8Tychy II1521
      9Gaszowice1421
      10Landek1519
      11TSP II1417
      12Racibórz1415
      13Ustroń1515
      14Jasienica1415
      15Skoczów1515
      16Lędziny1513
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1542
      2Bestwina1533
      3Drogomyśl1528
      4Dankowice1427
      5Wisła1527
      6Jaworze1526
      7Koszarawa Ż.1525
      8Chybie1523
      9Góral1422
      10Puńców1522
      11Pruchna1516
      12Łękawica1513
      13Zebrzydowice1513
      14Leśna159
      15Żabnica156
      16Wilkowice155
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1330
      21909 Piast1326
      3Goleszów1325
      4Skoczów II1324
      5Kończyce M.1324
      6Pogwizdów1323
      7Bąków1320
      8Kończyce W.1318
      9Strumień1318
      10Brenna1315
      11Kaczyce1314
      12Pielgrzymowice1313
      13Dębowiec1312
      14Ochaby130
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1336
      2Rajcza1333
      3Milówka1331
      4Babia Góra1328
      5Radziechowy II1325
      6Pietrzykowice1223
      7Czernichów1319
      8Gilowice1212
      9Cisiec1311
      10Lipowa1310
      11Sopotnia1210
      12Pewel M.137
      13Soła Ż.137
      14Ujsoły126
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1127
      2Jaworze II1126
      3Międzybrodzie1126
      4Ligota1123
      5Wilamowice1119
      6Kozy1117
      7Grodziec1116
      8Rybarzowice1113
      9Zabrzeg119
      10Bujaków117
      11Kalna 117
      12Łodygowice110
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze922
      2Istebna920
      3Górki W.914
      4Hażlach914
      5Nierodzim913
      6Wielkie II913
      7Iskrzyczyn913
      8Pierściec912
      9Rudnik95
      10Golasowice91
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1025
      2Zarzecze1021
      3Trzebinia1021
      4Pewel Śl.1020
      5Jeleśnia1017
      6Słotwina1015
      7Korbielów1014
      8Bystra (k. Żywca)1010
      9Łękawica II108
      10Kocierz104
      11Przyborów101