Rekordziści z kolejną wysoką wygraną

Nie zwalniają tempa zawodnicy drugiej drużyny Rekordu Bielsko-Biała. W sobotnie popołudnie gracze Szymona Niemczyka pewnie pokonali na własnym boisku rywali z Kaniowa.

Worek z bramkami rozwiązał w 16 minucie Dawid Hałat, przed przerwą podwyższył go Mateusz Kubica. W drugiej odsłonie przyjednych dobijali kolejnymi bramkami Robert Obracaj w 55 minucie, Wojciech Łasak w 85 i ostatecznie wynik ustalił w doliczonym czasie gry Jakub Stawicki.

Rekord awansował na miejsce drugie w tabeli, Przełom jest szósty.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.10.2017 20:42
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.10.2017 20:55
BTS Rekord Bielsko-Biała IILKS Przełom Kaniów
5:0
(2:0)
Trenerzy:
Szymon NiemczykWiesław Kucharski (do 4.05 Radosław Maciejewski)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Wojciech Ogiegło
      • Sędzia liniowy Krzysztof Koziarski
      • Sędzia liniowy Wojciech Szczurek
      Ilość widzów: 50
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom3064
      2Bełk3056
      3Czaniec3051
      4Radziechowy3050
      5Wodzisław3048
      6Wilcza3045
      7Tychy II3042
      8Goczałkowice3041
      9Gaszowice3038
      10Jasienica3038
      11Racibórz3034
      12Landek3034
      13TSP II3033
      14Ustroń3033
      15Skoczów3027
      16Lędziny3024
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.3081
      2Bestwina3060
      3Drogomyśl3057
      4Wisła3057
      5Koszarawa Ż.3053
      6Puńców3050
      7Dankowice3049
      8Chybie3046
      9Jaworze3042
      10Góral3040
      11Łękawica3040
      12Zebrzydowice3034
      13Pruchna3029
      14Żabnica3024
      15Leśna3014
      16Wilkowice306
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2459
      2Bestwinka2457
      3Pisarzowice2455
      4Kaniów2443
      5Czechowice-Dz. II2442
      6Kobiernice2440
      7Międzyrzecze2436
      8Hecznarowice2435
      9Wapienica2427
      10Buczkowice2427
      11Bystra (k. Bielska)2416
      12Godziszka2415
      13Mazańcowice240
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Kończyce M.2656
      2Goleszów2652
      3Skoczów II2651
      4Zabłocie2648
      51909 Piast2646
      6Pogwizdów2642
      7Kończyce W.2640
      8Brenna2636
      9Pielgrzymowice2633
      10Bąków2632
      11Dębowiec2630
      12Strumień2626
      13Kaczyce2626
      14Ochaby260
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Rajcza2670
      2Milówka2664
      3Węgierska G.2664
      4Pietrzykowice2655
      5Babia Góra2649
      6Radziechowy II2635
      7Lipowa2630
      8Sopotnia2630
      9Gilowice2628
      10Ujsoły2623
      11Soła Ż.2622
      12Czernichów2620
      13Pewel M.2619
      14Cisiec2619
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów2259
      2Międzybrodzie2254
      3Ligota2249
      4Jaworze II2239
      5Grodziec2235
      6Kozy2232
      7Wilamowice2231
      8Rybarzowice2229
      9Bujaków2220
      10Zabrzeg2218
      11Kalna 2216
      12Łodygowice220
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Istebna1845
      2Pogórze1841
      3Hażlach1833
      4Górki W.1832
      5Wielkie II1825
      6Nierodzim1825
      7Pierściec1819
      8Iskrzyczyn1817
      9Rudnik1815
      10Golasowice183
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Zarzecze2047
      2Juszczyna2043
      3Korbielów2039
      4Jeleśnia2038
      5Słotwina2035
      6Pewel Śl.2029
      7Bystra (k. Żywca)2028
      8Trzebinia2024
      9Łękawica II2020
      10Kocierz2014
      11Przyborów201