Mecz na żywo: TS 1909 Piast Cieszyn - Orzeł Zabłocie

Zapraszamy na transmisję zaległego spotkania 8 kolejki gier A Klasy Skoczów w który beniaminek zagra z beniaminkiem rozgrywek. TS 1909 Piast Cieszyn, podejmować będzie rewelację rozgrywek - zespół Orła Zabłocie.

Początek spotkania już o godzinie 16:15.

A SkoczówLIVE WIDEOWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 04.10.2017 15:04
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 04.10.2017 16:11
TS 1909 Piast CieszynLKS Orzeł Zabłocie
0:3
(0:3)
Trenerzy:
Marek BakunTomasz Wróbel
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
  • 2:2
  • 3:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Krzysztof Czermak
    • Sędzia liniowy Sławomir Kantor
    • Sędzia liniowy Michał Mikler
    Ilość widzów: 130
    Ocena poziomu meczu: 3.17 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.4 (ilość oddanych głosów: 5)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Filmy

    Komentarze

    Wasze komentarze

    W.o. Dla zablocia... Brawo ???? Cieszyn ????
    Olino
    Dodany: 07.10.2017 09:32
    Zatwierdzony: 07.10.2017 13:36
    Zabłocie wygrało walkowerem ;)
    kibic
    Dodany: 07.10.2017 08:25
    Zatwierdzony: 07.10.2017 13:36
    zablocie jest słabe 2 mecze wplecy gwiazdeczki myślały że wszystko wygrają a nerwy puszczają 2 mecze bez punktów i dwie czerwone. Ps Beskidzka Piłkoczemu pisze że w bramce Rzońca jak na Filmiku widać Kuterka Pozdrawiam.
    wojtas
    Dodany: 06.10.2017 18:51
    Zatwierdzony: 06.10.2017 23:22
    Czermak myślałem ze jesteś wporzo ale to co z tym karnym odjebaleś to je rekord... zabłocie gryzie trowe w cieszynie a Ty takigo farfocla gwizdzesz ? obejrz filmik jak sie Bujok kładzie bez podstawnie..

    obserwator najlepszy
    Dodany: 05.10.2017 01:03
    Zatwierdzony: 05.10.2017 13:27
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk1530
    2Bytom1529
    3Czaniec1528
    4Radziechowy1524
    5Wodzisław1524
    6Goczałkowice1522
    7Wilcza1522
    8Tychy II1521
    9Gaszowice1421
    10Landek1519
    11TSP II1417
    12Racibórz1415
    13Ustroń1515
    14Jasienica1415
    15Skoczów1515
    16Lędziny1513
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1542
    2Bestwina1533
    3Drogomyśl1528
    4Dankowice1427
    5Wisła1527
    6Jaworze1526
    7Koszarawa Ż.1525
    8Chybie1523
    9Góral1422
    10Puńców1522
    11Pruchna1516
    12Łękawica1513
    13Zebrzydowice1513
    14Leśna159
    15Żabnica156
    16Wilkowice155
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1330
    21909 Piast1326
    3Goleszów1325
    4Skoczów II1324
    5Kończyce M.1324
    6Pogwizdów1323
    7Bąków1320
    8Kończyce W.1318
    9Strumień1318
    10Brenna1315
    11Kaczyce1314
    12Pielgrzymowice1313
    13Dębowiec1312
    14Ochaby130
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1336
    2Rajcza1333
    3Milówka1331
    4Babia Góra1328
    5Radziechowy II1325
    6Pietrzykowice1223
    7Czernichów1319
    8Gilowice1212
    9Cisiec1311
    10Lipowa1310
    11Sopotnia1210
    12Pewel M.137
    13Soła Ż.137
    14Ujsoły126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1127
    2Jaworze II1126
    3Międzybrodzie1126
    4Ligota1123
    5Wilamowice1119
    6Kozy1117
    7Grodziec1116
    8Rybarzowice1113
    9Zabrzeg119
    10Bujaków117
    11Kalna 117
    12Łodygowice110
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze922
    2Istebna920
    3Górki W.914
    4Hażlach914
    5Nierodzim913
    6Wielkie II913
    7Iskrzyczyn913
    8Pierściec912
    9Rudnik95
    10Golasowice91
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1025
    2Zarzecze1021
    3Trzebinia1021
    4Pewel Śl.1020
    5Jeleśnia1017
    6Słotwina1015
    7Korbielów1014
    8Bystra (k. Żywca)1010
    9Łękawica II108
    10Kocierz104
    11Przyborów101