Nierodzim lepszy w drugiej

Po pierwszej połowie gospodarze, dzięki bramce Bartosza Piksy, prowadzili jednym trafieniem.. W drugiej do roboty wzięli się goście i po bamkach Marcina Czyża i Daniela Mężydło zdołali oni wywalczyć trzy punkty.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 01.10.2017 19:08
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 01.10.2017 22:06
LKS RudnikKS Nierodzim Ustroń
1:2
(1:0)
Trenerzy:
Piotr HaratykRafał Dudela
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Radosław Zgliczyński
      • Sędzia liniowy Michał Klajmon
      • Sędzia liniowy Przemysław Krzempek
      Ilość widzów: 10
      Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec1128
      2Jasienica1123
      3Bełk1123
      4Ustroń1122
      5Tychy II1117
      6Łaziska Grn.1116
      7Radziechowy1116
      8Czechowice-Dz.1116
      9Racibórz1114
      10TSP II1112
      11Wodzisław1111
      12Wilcza1111
      13Goczałkowice1110
      14Gaszowice1110
      15Landek116
      16Połomia114
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów1131
      2Drogomyśl1230
      3Dankowice1226
      4BKS Stal1226
      5Bestwina1224
      6Puńców1222
      7Koszarawa Ż.1220
      8Rekord II918
      9Rajcza1117
      10Góral1216
      11Wisła1216
      12Bestwinka1115
      13Jaworze1212
      14Zebrzydowice129
      15Łękawica127
      16Chybie125
      17Kończyce M.123
      18Pruchna122
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1125
      2Pogwizdów1124
      31909 Piast1124
      4Pielgrzymowice1121
      5Strumień1120
      6Bąków1117
      7Pogórze1116
      8Goleszów1116
      9Istebna1116
      10Brenna1111
      11Kończyce W.1111
      12Skoczów II118
      13Dębowiec116
      14Hażlach115
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1025
      2Żabnica1024
      3Węgierska G.1022
      4Pietrzykowice1021
      5Radziechowy II1015
      6Lipowa1015
      7Ujsoły1014
      8Babia Góra1012
      9Zarzecze910
      10Gilowice109
      11Sopotnia109
      12Leśna98
      13Soła Ż.106
      14Juszczyna105
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice824
      2Rybarzowice816
      3Ligota713
      4Kozy713
      5Zabrzeg812
      6Bujaków811
      7Grodziec810
      8Łodygowice85
      9Kalna 84
      10Mazańcowice83
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec721
      2Wielkie II715
      3Nierodzim715
      4Iskrzyczyn814
      5Ochaby711
      6Rudnik76
      7Kaczyce75
      8Górki W.75
      9Golasowice70