Po dwa w Istebnej

W Istebnej miejscowy Góral podejmował rywali z Górek Wielkich. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, goście jednak postawili się i okazali się pierwszym zespołem, który odebrał w tym sezonie punkty Góralom i to na ich obiekcie. Wynik otworzył Tomasz Graczyk, gospodarze zdołali, po bramkach Jakuba Michałka i Zbigniewa Małyjurka, wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie Tomasz Gruszka doprowadził do wyrównania.

W końcówce spotkania niebywałą skutecznością w łapaniu kartek wykazał się Marek Kochut, zawodnik Istebnej wszedł na boisko w 80 minucie, a w już w 88 opuścił je, po dwóch żółtych kartkach, otrzymanych w 85 i 88 minucie.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.09.2017 18:32
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.09.2017 17:34
UKS APN Góral IstebnaLKS Spójnia Górki Wielkie
2:2
(2:1)
Trenerzy:
Rafał LegierskiKrzysztof Gawlas
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Jacek Przybyła
      • Sędzia liniowy Michał Klajmon
      • Sędzia liniowy Karol Kruszczak
      Ilość widzów: 300
      Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 1.67 (ilość oddanych głosów: 6)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      nie Tomasz Grusza tylko Gruszka dla małego poprawienia
      pipok
      Dodany: 25.09.2017 06:31
      Zatwierdzony: 25.09.2017 09:02
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec1435
      2Bełk1530
      3Ustroń1529
      4Jasienica1529
      5Czechowice-Dz.1524
      6Tychy II1424
      7Łaziska Grn.1523
      8Wodzisław1518
      9Radziechowy1518
      10Racibórz1518
      11Goczałkowice1416
      12Gaszowice1516
      13Wilcza1515
      14TSP II1513
      15Landek149
      16Połomia154
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów1742
      2Dankowice1738
      3Drogomyśl1737
      4BKS Stal1735
      5Bestwina1733
      6Koszarawa Ż.1729
      7Puńców1729
      8Rekord II1628
      9Rajcza1727
      10Wisła1725
      11Góral1724
      12Bestwinka1622
      13Jaworze1717
      14Zebrzydowice1717
      15Chybie179
      16Łękawica179
      17Pruchna175
      18Kończyce M.174
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast1328
      2Strumień1326
      3Pogwizdów1325
      4Zabłocie1325
      5Bąków1323
      6Goleszów1322
      7Istebna1322
      8Pielgrzymowice1321
      9Pogórze1317
      10Brenna1312
      11Kończyce W.1312
      12Skoczów II1311
      13Hażlach138
      14Dębowiec137
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1334
      2Żabnica1333
      3Pietrzykowice1330
      4Węgierska G.1328
      5Lipowa1322
      6Radziechowy II1318
      7Ujsoły1317
      8Zarzecze1313
      9Gilowice1313
      10Sopotnia1313
      11Babia Góra1312
      12Leśna1312
      13Soła Ż.139
      14Juszczyna135
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice927
      2Kozy919
      3Rybarzowice919
      4Ligota916
      5Zabrzeg912
      6Bujaków911
      7Grodziec910
      8Łodygowice98
      9Kalna 94
      10Mazańcowice93
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec824
      2Nierodzim818
      3Wielkie II815
      4Iskrzyczyn814
      5Ochaby811
      6Kaczyce88
      7Górki W.88
      8Rudnik86
      9Golasowice80
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)1128
      2Czernichów1125
      3Pewel Śl.1123
      4Jeleśnia1121
      5Korbielów1117
      6Pewel M.1116
      7Trzebinia1116
      8Słotwina1114
      9Cisiec1111
      10TS Przyborów1110
      11Kocierz119
      12Przyborów110