Podsumowanie 1 Ligi Playareny

Pogrom w 1 lidze, Black Game Team pogromcą Body Maxx.pl - podsumowanie 4. kolejki

Wszystkie hitowe mecze 4. kolejki przysłoniła sromotna klęska Body Maxx.pl. Black Game Team strzeliło swoją pierwsza bramkę już w 10. sekundzie po pierwszym oddanym strzale, a Body przez cały mecz starało się bronić, od czasu do czasu kontratakując. 5 celnych strzałów na bramkę przeciwników to jednak zdecydowanie za mało. Tym bardziej że gracze BGT bawili się piłką, a z minuty na minutę ich dorobek bramkowy robił się coraz większy. Mecz zakończył się finalnie sromotnym laniem, bo wynikiem 16:0 dla Black. W hicie kolejki LKS podejmował za to Wilki Południa. Ci pierwsi z meczu na mecz się rozkręcali. W hicie zagrali świetne 10 minut, strzelając bramkę, lecz zabrakło im determinacji i być może sił, by korzystny wynik utrzymać do końca pierwszej połowy. Wilki strzeliły bowiem bramkę wyrównująca, a minutę później kolejną i do przerwy wygrywały z Leśnym Klubem Sportowym 2:1. Po zmianie stron nic się nie zmieniło. Wilki przejęły inicjatywę na dobre i dociskały przeciwników, strzelając kolejne bramki. 10 minut przed końcem meczu było już 5:1. W końcówce jeden z graczy Wilków obejrzał co prawda czerwony kartonik, ale mimo gry w przewadze, Leśni nie zdołali zmniejszyć strat i spotkanie zakończyło się ich 4-bramkową porażką. A szkoda, bo świetne ostatnie mecze LKS-u pozwalały myśleć, iż zaprezentuje się on zdecydowanie lepiej z trzecią obecnie ekipę tego sezonu.