Góral lepszy od Victorii

W Istebnej miejscowy Góral podejmował, w zaległym meczu 4 kolejki B Klasy Skoczów, zespół Victorii Hażlach. Gospodarze objęli prowadzenie w dwunastej minucie, po bramce Mateusza Krężeloka, goście odpowiedzieli w końcówce spotkania, golem Szymona Zrąbkowskiego z rzutu wolnego. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie gry sędzia wskazał na wapno, a bramkę z rzutu karnego na wagę kompletu oczek zdobył Antonii Kukuczka.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.09.2017 12:36
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 17.09.2017 19:51
UKS APN Góral IstebnaLKS Victoria Hażlach
2:1
(1:0)
Trenerzy:
Rafał LegierskiKrzysztof Praszywka
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Radosław Zgliczyński
  • Sędzia liniowy Ryszard Olszar
  • Sędzia liniowy Grzegorz Stebel
Ilość widzów: 100
Ocena poziomu meczu: 4.4 (ilość oddanych głosów: 5)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4.33 (ilość oddanych głosów: 6)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Sędzia też był góralem
robson
Dodany: 15.09.2017 14:29
Zatwierdzony: 16.09.2017 15:07
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2533
9Jasienica2533
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171