Juszczyna wciąż zwycięska

Świetnie początkiem sezonu radzi sobie zespół z Juszczyny, po czterech meczach zespół ten był niepokonany i do meczu z Jeleśnią przystępował w charakterze faworyta meczu. Gospodarze już w pierwszej połowie, po bramkach Gabriela Pietraszko, Patryka Matauszka i Dawida Piątka z rzutu karnego, zapewnili sobie komplet punktów.

W drugiej odsłonie żadna ze stron nie zdołała pokonać bramkarza rywali i ostatecznie 3 oczka pozostały w rękach Juszczyny, dzięki czemu zespół ten zajmuje po 5 kolejkach pozycję lidera, z punktem przewagi nad Pewlą Ślemieńską.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.09.2017 13:36
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 10.09.2017 14:00
LKS JuszczynaLKS Jeleśnianka Jeleśnia
3:0
(3:0)
Trenerzy:
Maciej PorębskiMarek Piela
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Paweł Ficek
    • Sędzia liniowy Józef Kamiński
    • Sędzia liniowy Tomasz Sajbor
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2657
    2Bełk2649
    3Czaniec2644
    4Wodzisław2641
    5Radziechowy2641
    6Wilcza2641
    7Goczałkowice2637
    8Tychy II2533
    9Jasienica2533
    10TSP II2632
    11Ustroń2629
    12Gaszowice2629
    13Landek2629
    14Racibórz2625
    15Lędziny2623
    16Skoczów2623
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.2568
    2Drogomyśl2556
    3Bestwina2549
    4Wisła2548
    5Koszarawa Ż.2544
    6Puńców2541
    7Dankowice2540
    8Góral2538
    9Chybie2536
    10Jaworze2536
    11Łękawica2532
    12Zebrzydowice2526
    13Pruchna2525
    14Żabnica2518
    15Leśna2510
    16Wilkowice255
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2152
    2Bestwinka2052
    3Pisarzowice2149
    4Kaniów2034
    5Kobiernice2033
    6Czechowice-Dz. II2133
    7Hecznarowice2031
    8Międzyrzecze2129
    9Buczkowice2021
    10Wapienica2021
    11Bystra (k. Bielska)2015
    12Godziszka2014
    13Mazańcowice200
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2143
    2Goleszów2140
    3Skoczów II2139
    4Zabłocie2139
    5Pogwizdów2137
    61909 Piast2136
    7Brenna2132
    8Kończyce W.2131
    9Bąków2128
    10Pielgrzymowice2127
    11Dębowiec2123
    12Kaczyce2122
    13Strumień2120
    14Ochaby210
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2258
    2Milówka2255
    3Węgierska G.2254
    4Pietrzykowice2245
    5Babia Góra2242
    6Radziechowy II2232
    7Lipowa2227
    8Gilowice2225
    9Sopotnia2123
    10Czernichów2220
    11Cisiec2218
    12Soła Ż.2116
    13Ujsoły2216
    14Pewel M.2213
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1954
    2Międzybrodzie1947
    3Ligota1841
    4Jaworze II1935
    5Kozy1932
    6Rybarzowice1926
    7Grodziec1825
    8Wilamowice1924
    9Bujaków1917
    10Zabrzeg1915
    11Kalna 1913
    12Łodygowice190
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1536
    2Pogórze1434
    3Górki W.1526
    4Nierodzim1421
    5Wielkie II1521
    6Hażlach1421
    7Pierściec1618
    8Iskrzyczyn1417
    9Rudnik1512
    10Golasowice141
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1843
    2Zarzecze1738
    3Korbielów1733
    4Jeleśnia1626
    5Słotwina1726
    6Pewel Śl.1726
    7Trzebinia1724
    8Bystra (k. Żywca)1722
    9Łękawica II1720
    10Kocierz1811
    11Przyborów171