Halny nie porwał Sokoła

Goście z Zabrzega objęli prowadzenie po bramce Łukasza Jarczoka, w piątej minucie. Chwilę później z boiska usunięty został Arkadiusz Romanowski i zespół gospodarzy radzić sobie musiał w osłabieniu. Pomimo gry w dziesięciu do remisu doprowadził w 29 minucie Szymon Konior.

W drugiej połowie a dokładniej w jej końcówce, zespół z Zabrzega przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę, po celnych uderzeniach Łukasza Jarczoka i Kamila Kozłowskiego.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 09.09.2017 23:16
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 09.09.2017 23:28
KS Halny Kalna LKS Sokół Zabrzeg
1:3
(1:1)
Trenerzy:
Grzegorz MiękińskiMateusz Wajs
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Kamil Kliś
    • Sędzia liniowy Łukasz Glądys
    • Sędzia liniowy Filip Waluś
    Ocena poziomu meczu: 4.5 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2657
    2Bełk2649
    3Czaniec2644
    4Wodzisław2641
    5Radziechowy2641
    6Wilcza2641
    7Goczałkowice2637
    8Tychy II2533
    9Jasienica2533
    10TSP II2632
    11Ustroń2629
    12Gaszowice2629
    13Landek2629
    14Racibórz2625
    15Lędziny2623
    16Skoczów2623
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.2568
    2Drogomyśl2556
    3Bestwina2549
    4Wisła2548
    5Koszarawa Ż.2544
    6Puńców2541
    7Dankowice2540
    8Góral2538
    9Chybie2536
    10Jaworze2536
    11Łękawica2532
    12Zebrzydowice2526
    13Pruchna2525
    14Żabnica2518
    15Leśna2510
    16Wilkowice255
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2152
    2Bestwinka2052
    3Pisarzowice2149
    4Kaniów2034
    5Kobiernice2033
    6Czechowice-Dz. II2133
    7Hecznarowice2031
    8Międzyrzecze2129
    9Buczkowice2021
    10Wapienica2021
    11Bystra (k. Bielska)2015
    12Godziszka2014
    13Mazańcowice200
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2143
    2Goleszów2140
    3Skoczów II2139
    4Zabłocie2139
    5Pogwizdów2137
    61909 Piast2136
    7Brenna2132
    8Kończyce W.2131
    9Bąków2128
    10Pielgrzymowice2127
    11Dębowiec2123
    12Kaczyce2122
    13Strumień2120
    14Ochaby210
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2258
    2Milówka2255
    3Węgierska G.2254
    4Pietrzykowice2245
    5Babia Góra2242
    6Radziechowy II2232
    7Lipowa2227
    8Gilowice2225
    9Sopotnia2123
    10Czernichów2220
    11Cisiec2218
    12Soła Ż.2116
    13Ujsoły2216
    14Pewel M.2213
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1954
    2Międzybrodzie1947
    3Ligota1841
    4Jaworze II1935
    5Kozy1932
    6Rybarzowice1926
    7Grodziec1825
    8Wilamowice1924
    9Bujaków1917
    10Zabrzeg1915
    11Kalna 1913
    12Łodygowice190
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1536
    2Pogórze1434
    3Górki W.1526
    4Nierodzim1421
    5Wielkie II1521
    6Hażlach1421
    7Pierściec1618
    8Iskrzyczyn1417
    9Rudnik1512
    10Golasowice141
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1843
    2Zarzecze1738
    3Korbielów1733
    4Jeleśnia1626
    5Słotwina1726
    6Pewel Śl.1726
    7Trzebinia1724
    8Bystra (k. Żywca)1722
    9Łękawica II1720
    10Kocierz1811
    11Przyborów171