Rezerwa gromi Zamek

W Grodźcu miejscowy Zamek podejmował rywali z Jaworza. Już w drugiej minucie czerwoną kartkę otrzymał Kamil Ciapka, a co za tym idzie, gospodarze przez resztę spotkania grali w osłabieniu. Goście wykorzystali ten fakt koncertowo i zaaplikowali gospodarzom aż sześć bramek, przy żadnej po stronie strat.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 09.09.2017 23:10
Zmodyfikowany przez: Artur Mazur, dnia: 10.09.2017 11:47
LKS Zamek GrodziecGKS Czarni Jaworze II
0:6
(0:2)
Trenerzy:
Tomasz ParzykRafał Stronczyński
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 0:5
  • 0:6
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Andrzej Listowski
        • Sędzia liniowy Ewelina Folek
        • Sędzia liniowy Grzegorz Goliasz
        Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        To gospodarze grali w osłabieniu a nie goście. Coś się Wam pomieszało:)
        Kibic
        Dodany: 10.09.2017 09:05
        Zatwierdzony: 10.09.2017 10:12
        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Bytom2657
        2Bełk2649
        3Czaniec2644
        4Wodzisław2641
        5Radziechowy2641
        6Wilcza2641
        7Goczałkowice2637
        8Tychy II2533
        9Jasienica2533
        10TSP II2632
        11Ustroń2629
        12Gaszowice2629
        13Landek2629
        14Racibórz2625
        15Lędziny2623
        16Skoczów2623
        Okręgówka
        POZDrużynaMPKT
        1Czechowice-Dz.2568
        2Drogomyśl2556
        3Bestwina2549
        4Wisła2548
        5Koszarawa Ż.2544
        6Puńców2541
        7Dankowice2540
        8Góral2538
        9Chybie2536
        10Jaworze2536
        11Łękawica2532
        12Zebrzydowice2526
        13Pruchna2525
        14Żabnica2518
        15Leśna2510
        16Wilkowice255
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Rekord II2152
        2Bestwinka2052
        3Pisarzowice2149
        4Kaniów2034
        5Kobiernice2033
        6Czechowice-Dz. II2133
        7Hecznarowice2031
        8Międzyrzecze2129
        9Buczkowice2021
        10Wapienica2021
        11Bystra (k. Bielska)2015
        12Godziszka2014
        13Mazańcowice200
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Kończyce M.2143
        2Goleszów2140
        3Skoczów II2139
        4Zabłocie2139
        5Pogwizdów2137
        61909 Piast2136
        7Brenna2132
        8Kończyce W.2131
        9Bąków2128
        10Pielgrzymowice2127
        11Dębowiec2123
        12Kaczyce2122
        13Strumień2120
        14Ochaby210
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Rajcza2258
        2Milówka2255
        3Węgierska G.2254
        4Pietrzykowice2245
        5Babia Góra2242
        6Radziechowy II2232
        7Lipowa2227
        8Gilowice2225
        9Sopotnia2123
        10Czernichów2220
        11Cisiec2218
        12Soła Ż.2116
        13Ujsoły2216
        14Pewel M.2213
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Bronów1954
        2Międzybrodzie1947
        3Ligota1841
        4Jaworze II1935
        5Kozy1932
        6Rybarzowice1926
        7Grodziec1825
        8Wilamowice1924
        9Bujaków1917
        10Zabrzeg1915
        11Kalna 1913
        12Łodygowice190
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Istebna1536
        2Pogórze1434
        3Górki W.1526
        4Nierodzim1421
        5Wielkie II1521
        6Hażlach1421
        7Pierściec1618
        8Iskrzyczyn1417
        9Rudnik1512
        10Golasowice141
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Juszczyna1843
        2Zarzecze1738
        3Korbielów1733
        4Jeleśnia1626
        5Słotwina1726
        6Pewel Śl.1726
        7Trzebinia1724
        8Bystra (k. Żywca)1722
        9Łękawica II1720
        10Kocierz1811
        11Przyborów171