PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Wydarty remis Górek

W pojedynku zespołów będących sąsiadami w tabeli padł remis. Remis, który z pewnością satysfakcjonuje podopiecznych trenera Zbigniewa Janiszewskiego, bo "wydarty" w samej końcówce meczu.

Spotkanie udanie rozpoczęli goście. Już w 4 minucie niezawodny strzelec Piasta Łukasz Jeleń nie miał problemów w sytuacji "sam na sam" i zdobył pierwszą bramkę w meczu. Cieszyn mądrze poukładany w defensywie rozbijał ataki gospodarzy i próbował kontrować.

Po silnym dośrodkowaniu z lewej strony piłkę dopadł  Jarosław Bujok, uderzył ja mocno, ale w poprzeczkę. nawet gdyby futbolówka wpadła do siatki, to i tak gol nie zostałby uznany, gdyż sędzia podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego.

Druga odsłona, łudząco przypominała pierwszą. bardzo szybko, bo już w 47 minucie Remigiusz Czernek wpisał się na listę strzelców. Napastnik wykorzystał podanie z prawej strony i z ósmego metra skierował piłkę do bramki.

Górki ciągle napierały, ale nie potrafiły pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Piasta. paradoksalnie to goście mogli pokusić się o kolejne trafienia, lecz nie potrafili dokładnie dograć ostatniego podania.

W 67 minucie boisko upuścił kontuzjowany bramkarz gospodarzy Przemysław Szołdra. Chęć zmiany sygnalizował także jego odpowiednik w Piaście, szczególnie po tym jak został sfaulowany. Trener Michał Kurzeja nie miał w obwodzie drugiego bramkarza i  Sztefek z kontuzja musiał bronić do końca meczu.

W końcu w 77 minucie gola kontaktowego uzyskał Bartłomiej Jędrzejko, który z za pola karnego uderzył po długim rogu. Bramkarz Piasta musnął ją ręką, ale strzał był za silny na skuteczna obronę.

Pod sam koniec meczu doszło do niezrozumiałej decyzji sędziego Sebastiana Buchty. Przed polem karnym Cieszyna starło się dwóch piłkarzy z przeciwnych zespołów. Sędzia użył gwizdka i nakazał wznowić grę rzutem sędziowskim co zaskoczyło obie drużyny. Następnie w kuriozalny sposób piłkę w ręce złapał Patryk Fatalski, co zakończyło się rzutem wolnym dla Górek.

Następstwem tych wydarzeń był rzut rożny, z którego padła bramka dająca remis. Gola bezpośrednio z rogu zdobył Mateusz Nowak. Chwile później było już po meczu.

A Skoczów
Dodany przez: Piotr Sztefek, dnia: 19.05.2013 14:48
Zmodyfikowany przez: Piotr Sztefek, dnia: 19.05.2013 14:49

Komentarze

Wasze komentarze

Cieszyn po raz kolejny pokazuje ze nie umie utrzymac dobrego wyniku.. szkoda:( Co ze Sztefkiem? Jeżeli on wypadnie ze skladu to bedzie dramat!!!
Znawca
Dodany: 19.05.2013 23:30
Zatwierdzony: 19.05.2013 23:33
Kolejny tak słaby mecz piasta już szkoda pieniądze wydawać na tą pseudo piłke. Odnośnie kontuzji bramkarza, nie ma na ławce bramkarza a czy ktoś kto się zna na cieszyńskiej piłce się dziwi zarząd i trenerzy to co z nim zrobili to niech sami się nie dziwią, jak potem ławki nie ma szkoda tych juniorów, kiedy patrzysz a juniorzy piasta wygrywaja z Rekordem 1-0 i gdy trzeba dokonać zmian bo seniorów nie ma, wynik końcowy 4-1 w drugą stronę śmieszne....
cieszyniok
Dodany: 19.05.2013 22:06
Zatwierdzony: 19.05.2013 22:47
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>