Porażka Leśnej

Piąta kolejka okazała się być nieudana dla zawodników z Leśnej.

Tuż przed zejściem do szatni do własnej bramki trafił Piotr Łoboz, dając prowadzenie przyjezdnym. W 60 minucie Grzegorz Rzeszótko zdobył gola na 1:1. Gospodarzy punktów pozbawił Łukasz Biegun w 78 minucie, trzy punkty zatem, po końcowym gwizdku, pojechały do Węgierskiej Górki.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

A Żywiec
Dodany przez: Jakub Brzozowski, dnia: 08.09.2019 21:34
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 13.09.2019 15:42
LKS LeśnaTS Metal Węgierska Górka
1:2
(0:1)
Trenerzy:
Seweryn Caputa Robert Sołtysek
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Daniel Kruczyński
  • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
  • Sędzia liniowy Mateusz Oczkowski
Ilość widzów: 195
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 8)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 9)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Czaniec715
3Odra713
4Ustroń713
5Czechowice-Dz.713
6Goczałkowice712
7TSP II612
8Tychy II711
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Bełk78
13Radziechowy77
14MKP Odra73
15Wilcza71
16Skoczów71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Dankowice814
4Bestwina714
5Studzienice713
6Jaworze813
7Bestwinka813
8BKS Stal712
9Wola812
10Wisła Wlk.712
11Łąka810
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Puńców817
3Drogomyśl816
41909 Piast815
5Góral815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Milówka810
9Zebrzydowice810
10Wisła79
11Pietrzykowice89
12Żabnica77
13Chybie87
14Pruchna86
15Strumień86
16Goleszów85
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Dębowiec44
8Górki W.33
9Golasowice51
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Cięcina33
9Pewel Śl.43
10Ślemień33