Kolejna wygrana rezerw Podbeskidzia

Wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny Podbeskidzie II nie dało szans miejscowym i  pokonało w Landeku miejscową Spójnię 2:1.

Od samego początku lepiej prezentowali się goście z Bielska-Białej, lecz jednak w pierwszej połowie mieli ewidentnie rozregulowane celowniki. Pierwszą bramkę z rzutu wolnego zdobył Michał Rzuchowski. Jedenaście minut później było już 2:0, a wynik podwyższył Adrian Rakowski. Honorowe trafienie dla Spójni, w 90 minucie meczu, zdobył Piotr Fortuna.

Spójnia Landek, z pięcioma punktami na swoim koncie, zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, rezerwy Podbeskidzia są na miejscu szóstym.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

IV Liga gr.2
Dodany przez: Adrian Czyż, dnia: 08.09.2019 18:41
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.09.2019 19:35
KS Spójnia LandekTS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Krystian Odrobiński (do 12.06.2019 r. Jan Furlepa, do 1.05.2019 r. Bartosz Woźniak)Adrian Olecki
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Daniel Kruczyński
      • Sędzia liniowy Sławomir Słonka
      • Sędzia liniowy Hugo Mikołajczyk
      Ocena poziomu meczu: 3.5 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Książenice716
      2Czaniec715
      3Odra713
      4Czechowice-Dz.713
      5Goczałkowice712
      6Ustroń712
      7TSP II612
      8Tychy II711
      9Jasienica610
      10Bełk710
      11Łaziska Grn.68
      12Landek68
      13Radziechowy77
      14MKP Odra73
      15Wilcza71
      16Skoczów71
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Lędziny818
      2Pszczyna715
      3Bestwina714
      4Dankowice814
      5Jaworze813
      6Bestwinka813
      7BKS Stal712
      8Wola812
      9Wisła Wlk.712
      10Studzienice711
      11Łąka811
      12Cielmice67
      13Rekord II86
      14Czechowice-Dz. II86
      15Bieruń84
      16Rudołtowice73
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica819
      2Drogomyśl818
      3Puńców817
      4Góral815
      51909 Piast815
      6Koszarawa Ż.814
      7Rajcza613
      8Pietrzykowice811
      9Milówka810
      10Zebrzydowice810
      11Wisła79
      12Żabnica77
      13Chybie86
      14Pruchna86
      15Strumień86
      16Goleszów84
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Ligota618
      2Kozy512
      3TSP III412
      4Czaniec II510
      5Zabrzeg610
      6Grodziec68
      7Rybarzowice57
      8Godziszka65
      9Jaworze II44
      10Bujaków64
      11Mazańcowice51
      12Łodygowice60
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast39
      2Rudnik39
      3Piast II47
      4Ochaby46
      5Dębowiec46
      6Wielkie II46
      7Kaczyce44
      8Górki W.33
      9Golasowice50
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Cisiec410
      2Koszarawa II49
      3Juszczyna47
      4Korbielów47
      5Kocierz44
      6Trzebinia44
      7TS Przyborów44
      8Cięcina33
      9Pewel Śl.43
      10Ślemień33