Przyborów - Kocierz 1:4

Pewną wygraną gości zakończyło się spotkanie w Przyborowie, gdzie miejscowy TS podejmował Beskid Kocierz.

Formą strzelecką w szeregach gości błysnął Krzysztof Kaczmarczyk - autor trzech bramek. Gospodarze mogli pokusić się o niższą porażkę, rzutu karnego na bramkę nie zdołał jednak zamienić w 59 minucie Kamil Gruszka.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.09.2019 13:47
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.09.2019 13:51
TS PrzyborówLKS Beskid Kocierz
1:4
(0:2)
Trenerzy:
Wojciech WróbelKazimierz Kołodziej
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
Żółte kartki:
Niewykorzystane rzuty karne:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Wolny
    • Sędzia liniowy Miłosz Widlarz
    • Sędzia liniowy Wojciech Sajbor
    Ilość widzów: 70
    Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice716
    2Odra713
    3Ustroń713
    4Czaniec713
    5Czechowice-Dz.713
    6Goczałkowice712
    7TSP II612
    8Tychy II711
    9Jasienica610
    10Radziechowy78
    11Łaziska Grn.68
    12Landek68
    13Bełk78
    14MKP Odra73
    15Skoczów71
    16Wilcza71
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny818
    2Pszczyna715
    3Dankowice814
    4Bestwina714
    5Studzienice713
    6Jaworze813
    7Bestwinka813
    8BKS Stal712
    9Wola812
    10Wisła Wlk.712
    11Łąka810
    12Cielmice67
    13Rekord II86
    14Czechowice-Dz. II86
    15Bieruń84
    16Rudołtowice73
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica819
    2Puńców817
    3Drogomyśl816
    41909 Piast815
    5Góral815
    6Koszarawa Ż.814
    7Rajcza613
    8Milówka810
    9Zebrzydowice810
    10Wisła79
    11Pietrzykowice89
    12Żabnica77
    13Chybie87
    14Pruchna86
    15Strumień86
    16Goleszów85
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota618
    2Kozy512
    3TSP III412
    4Czaniec II510
    5Zabrzeg610
    6Grodziec68
    7Rybarzowice57
    8Godziszka65
    9Jaworze II44
    10Bujaków64
    11Mazańcowice51
    12Łodygowice60
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast39
    2Rudnik39
    3Piast II47
    4Ochaby46
    5Wielkie II46
    6Kaczyce44
    7Dębowiec44
    8Górki W.33
    9Golasowice51
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Cisiec410
    2Koszarawa II49
    3Juszczyna47
    4Korbielów47
    5Kocierz44
    6Trzebinia44
    7TS Przyborów44
    8Pewel Śl.43
    9Cięcina33
    10Ślemień33