Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Pierwsze niespodzianki za nami.

W drugiej kolejce kilka ciekawych pojedynków tegorocznych beniaminków. FC Piwnica po zaciętym meczu remisuje 4-4 z Malbec’em, FC Pomarańcza wygrywa z FC Po Nalewce a Tiki-Taka  wygrywa z Leśnym KS, dzięki czemu została liderem ligi. W hicie kolejki górą FC Wapienica, dzięki 3 bramkom Bartłomieja Szczypki i 2 bramką Sławka Pachnego pokonała Young Power 5-2. 

Fc Piwnica vs. Malbec    4:4
1 wrzesień 2019,niedziela 20:00
FC Wapienica vs. Young Power    5:2
1 wrzesień 2019,niedziela 19:00
Fc Po Nalewce vs. Fc Pomarańcza    2:3
1 wrzesień 2019,niedziela 17:00
Wapienickie Lwy vs. Stare Bielsko FC    5:8
1 wrzesień 2019,niedziela 16:00
Wilki Południa vs. Bielska    0:10
1 wrzesień 2019,niedziela 15:00
Leśny Klub Sportowy vs. Tiki Taka    2:6
1 wrzesień 2019,niedziela 14:00

W drugiej lidze równie ciekawie działo się w meczach Ratusza BGT z TI Fluid system gdzie padł remis 5-5. W pojedynkach pomiędzy Wolnymi Atomami i KTS Bez Spiny oraz BB Raptors i Wyindywidualizowanymi o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki.

MŁODE WILKI vs. The Shakers    2:8
1 wrzesień 2019,niedziela 12:00
Ratusz BGT vs. TI FLUID SYSTEMS    5:5
1 wrzesień 2019,niedziela 11:00
Wolne Atomy vs. KTS Bez Spiny    3:2
1 wrzesień 2019,niedziela 10:00
Black Devils vs. Navy Bears    10:0
1 wrzesień 2019,niedziela 09:00
Banda Świrów vs. LKS KOMBAJN ŁAZY    7:1
31 sierpień 2019,sobota 18:00
Cocola Bielsko vs. Bon Voyage    6:11
31 sierpień 2019,sobota 17:00
FC IRONCLAD vs. DKS Lipnik    3:8
31 sierpień 2019,sobota 16:00
New Stars Galaxy vs. DKS Komorowice    4:8
31 sierpień 2019,sobota 15:00
BB RAPTORS vs. WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO    3:2
31 sierpień 2019,sobota 14:00
4Fun Football Team vs. FX Robot    8:6
31 sierpień 2019,sobota 13:00

Partnerzy rozgrywek i reprezentacji miasta:

http://www.kuloodpornibielsko.pl/
www.Mieszek.com
www.megabanie.pl
https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa

https://www.domybos.pl/pl/
Marbud firma transportowa
ekoster.eu

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl

tspodbeskidzie.pl
www.facebook.com/ts.podbeskidzie

http://bts.rekord.com.pl/

https://bks.bielsko.pl/pilkanozna/

www.sportowebeskidy.pl
http://kronika.beskidzka.pl/
http://www.beskidzka24.pl/
beskidzkapilka.pl

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55

Agencja reklamowa - Black Monkey Creation

http://www.spomet.com.pl/pl/

Ogrody Kormoran
https://booksy.com/pl-pl/4284_lumacs-barber-shop_barber-shop_12727_jaworze

 

Bielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 04.09.2019 20:20
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 04.09.2019 20:20

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94