Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Pierwsze niespodzianki za nami.

W drugiej kolejce kilka ciekawych pojedynków tegorocznych beniaminków. FC Piwnica po zaciętym meczu remisuje 4-4 z Malbec’em, FC Pomarańcza wygrywa z FC Po Nalewce a Tiki-Taka  wygrywa z Leśnym KS, dzięki czemu została liderem ligi. W hicie kolejki górą FC Wapienica, dzięki 3 bramkom Bartłomieja Szczypki i 2 bramką Sławka Pachnego pokonała Young Power 5-2. 

Fc Piwnica vs. Malbec    4:4
1 wrzesień 2019,niedziela 20:00
FC Wapienica vs. Young Power    5:2
1 wrzesień 2019,niedziela 19:00
Fc Po Nalewce vs. Fc Pomarańcza    2:3
1 wrzesień 2019,niedziela 17:00
Wapienickie Lwy vs. Stare Bielsko FC    5:8
1 wrzesień 2019,niedziela 16:00
Wilki Południa vs. Bielska    0:10
1 wrzesień 2019,niedziela 15:00
Leśny Klub Sportowy vs. Tiki Taka    2:6
1 wrzesień 2019,niedziela 14:00

W drugiej lidze równie ciekawie działo się w meczach Ratusza BGT z TI Fluid system gdzie padł remis 5-5. W pojedynkach pomiędzy Wolnymi Atomami i KTS Bez Spiny oraz BB Raptors i Wyindywidualizowanymi o zwycięstwie zadecydowała różnica jednej bramki.

MŁODE WILKI vs. The Shakers    2:8
1 wrzesień 2019,niedziela 12:00
Ratusz BGT vs. TI FLUID SYSTEMS    5:5
1 wrzesień 2019,niedziela 11:00
Wolne Atomy vs. KTS Bez Spiny    3:2
1 wrzesień 2019,niedziela 10:00
Black Devils vs. Navy Bears    10:0
1 wrzesień 2019,niedziela 09:00
Banda Świrów vs. LKS KOMBAJN ŁAZY    7:1
31 sierpień 2019,sobota 18:00
Cocola Bielsko vs. Bon Voyage    6:11
31 sierpień 2019,sobota 17:00
FC IRONCLAD vs. DKS Lipnik    3:8
31 sierpień 2019,sobota 16:00
New Stars Galaxy vs. DKS Komorowice    4:8
31 sierpień 2019,sobota 15:00
BB RAPTORS vs. WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO    3:2
31 sierpień 2019,sobota 14:00
4Fun Football Team vs. FX Robot    8:6
31 sierpień 2019,sobota 13:00

Partnerzy rozgrywek i reprezentacji miasta:

http://www.kuloodpornibielsko.pl/
www.Mieszek.com
www.megabanie.pl
https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa

https://www.domybos.pl/pl/
Marbud firma transportowa
ekoster.eu

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl

tspodbeskidzie.pl
www.facebook.com/ts.podbeskidzie

http://bts.rekord.com.pl/

https://bks.bielsko.pl/pilkanozna/

www.sportowebeskidy.pl
http://kronika.beskidzka.pl/
http://www.beskidzka24.pl/
beskidzkapilka.pl

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55

Agencja reklamowa - Black Monkey Creation

http://www.spomet.com.pl/pl/

Ogrody Kormoran
https://booksy.com/pl-pl/4284_lumacs-barber-shop_barber-shop_12727_jaworze

 

Bielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 04.09.2019 20:20
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 04.09.2019 20:20

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Odra713
3Ustroń713
4Czaniec713
5Czechowice-Dz.713
6Goczałkowice712
7TSP II612
8Tychy II711
9Jasienica610
10Radziechowy78
11Łaziska Grn.68
12Landek68
13Bełk78
14MKP Odra73
15Skoczów71
16Wilcza71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Dankowice814
4Bestwina714
5Studzienice713
6Jaworze813
7Bestwinka813
8BKS Stal712
9Wola812
10Wisła Wlk.712
11Łąka810
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Puńców817
3Drogomyśl816
41909 Piast815
5Góral815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Milówka810
9Zebrzydowice810
10Wisła79
11Pietrzykowice89
12Żabnica77
13Chybie87
14Pruchna86
15Strumień86
16Goleszów85
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Dębowiec44
8Górki W.33
9Golasowice51
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Pewel Śl.43
9Cięcina33
10Ślemień33