Międzyrzecze wygrywa w delegacji

W spotkaniu pomiędzy Przełomem Kaniów, a gośćmi z Międzyrzecza lepszymi okazali się przyjezdni, wygrywając z Przełomem 2:1.

Na bramki w tym spotkaniu trzeba było czekać aż do ostatnich minut. Na cztery minuty przed końcem meczu Robert Jurczyga dał prowadzenie gospodarzom. Jednak trzy i pięć minut później Przemysław Szczyrbowski dwukrotnie pokonał Kamila Owczarza i przechylił szalę zwycięstwa na korzyść swojego zespołu.

Przełom zajmuje w lidze szóste miejsce, goście z Międzyrzecza są o dwa oczka wyżej.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

A Bielsko
Dodany przez: Adrian Czyż, dnia: 02.09.2019 20:37
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.09.2019 21:47
LKS Przełom KaniówKS Międzyrzecze
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Wiesław Kucharski Arkadiusz Rucki
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
    Ilość widzów: 85
    Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 4)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice716
    2Czaniec715
    3Odra713
    4Czechowice-Dz.713
    5Ustroń712
    6Goczałkowice712
    7TSP II612
    8Tychy II710
    9Jasienica610
    10Bełk710
    11Łaziska Grn.68
    12Landek68
    13Radziechowy77
    14Wilcza73
    15MKP Odra73
    16Skoczów71
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny818
    2Pszczyna715
    3Bestwina714
    4Dankowice814
    5Jaworze813
    6Bestwinka813
    7BKS Stal712
    8Wola812
    9Wisła Wlk.712
    10Studzienice711
    11Łąka811
    12Cielmice67
    13Rekord II86
    14Czechowice-Dz. II86
    15Bieruń84
    16Rudołtowice73
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica819
    2Drogomyśl818
    3Puńców817
    41909 Piast815
    5Góral815
    6Koszarawa Ż.814
    7Rajcza613
    8Milówka810
    9Zebrzydowice810
    10Wisła79
    11Pietrzykowice88
    12Żabnica77
    13Goleszów87
    14Chybie86
    15Pruchna86
    16Strumień86
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota618
    2Kozy512
    3TSP III412
    4Czaniec II510
    5Zabrzeg610
    6Grodziec68
    7Rybarzowice57
    8Godziszka65
    9Jaworze II44
    10Bujaków64
    11Mazańcowice51
    12Łodygowice60
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast39
    2Rudnik39
    3Piast II47
    4Ochaby46
    5Wielkie II46
    6Kaczyce44
    7Dębowiec44
    8Górki W.33
    9Golasowice51
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Cisiec410
    2Koszarawa II49
    3Juszczyna47
    4Korbielów47
    5Kocierz44
    6Trzebinia44
    7TS Przyborów44
    8Cięcina33
    9Pewel Śl.43
    10Ślemień33