Łodygowice - Bujaków 0:1

Słowian Łodygowice doznał porażki na swoim terenie z ekipą Groń Bujaków. 

Jedyny gol w meczu padł w 26 minucie. Bramkarza gospodarzy pokonał Michał Łyczko. Zwycięstwo gości odznacza awans, póki co, na piąte miejsce w tabeli, gospodarze natomiast okupują ostatnią pozycje. 

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Bielsko
Dodany przez: Jakub Brzozowski, dnia: 01.09.2019 11:16
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 01.09.2019 14:23
LKS Słowian ŁodygowiceLKS Groń Bujaków
0:1
(0:1)
Trenerzy:
Andrzej SarlejMaciej Gilek
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Dawid Orzechowski
    • Sędzia liniowy S.Grzybowski
    • Sędzia liniowy J.Kaczmarczyk
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice716
    2Czaniec715
    3Odra713
    4Czechowice-Dz.713
    5Goczałkowice712
    6Ustroń712
    7TSP II612
    8Tychy II711
    9Jasienica610
    10Bełk710
    11Łaziska Grn.68
    12Landek68
    13Radziechowy77
    14MKP Odra73
    15Skoczów71
    16Wilcza71
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny818
    2Pszczyna715
    3Bestwina714
    4Dankowice814
    5Jaworze813
    6Bestwinka813
    7BKS Stal712
    8Wola812
    9Wisła Wlk.712
    10Studzienice711
    11Łąka811
    12Cielmice67
    13Rekord II86
    14Czechowice-Dz. II86
    15Bieruń84
    16Rudołtowice73
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica819
    2Drogomyśl818
    3Puńców817
    4Góral815
    51909 Piast815
    6Koszarawa Ż.814
    7Rajcza613
    8Milówka810
    9Zebrzydowice810
    10Wisła79
    11Pietrzykowice88
    12Żabnica77
    13Goleszów87
    14Chybie86
    15Pruchna86
    16Strumień86
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota618
    2Kozy512
    3TSP III412
    4Czaniec II510
    5Zabrzeg610
    6Grodziec68
    7Rybarzowice57
    8Godziszka65
    9Jaworze II44
    10Bujaków64
    11Mazańcowice51
    12Łodygowice60
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast39
    2Rudnik39
    3Piast II47
    4Ochaby46
    5Dębowiec46
    6Wielkie II46
    7Kaczyce44
    8Górki W.33
    9Golasowice50
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Cisiec410
    2Koszarawa II49
    3Juszczyna47
    4Korbielów47
    5Kocierz44
    6Trzebinia44
    7TS Przyborów44
    8Cięcina33
    9Pewel Śl.43
    10Ślemień33