Juszczyna - Pewel Śl. 2:0

Dwubramkową wygraną gospodarzy zakończyło się spotkanie w Wieprzu, gdzie spadkowicz z A Klasy - zespół LKS Juszczyna podejmował LKS Pewel Ślemieńska. Gospodarze pokonywali bramkarza przyjezdnych solidarnie po jednym razie w obu częściach spotkania.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 25.08.2019 13:17
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.08.2019 23:35
LKS JuszczynaLKS Pewel Ślemieńska
2:0
(1:0)
Trenerzy:
Maciej PorębskiTadeusz Barcik, Arkadiusz Urbaniec
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  •  
  •  
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Miłosz Widlarz
    • Sędzia liniowy Czesław Tomaszek
    • Sędzia liniowy Aleksander Moroń
    Ilość widzów: 50
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Odra1123
    2Tychy II1020
    3Książenice1020
    4Czechowice-Dz.1120
    5Goczałkowice1119
    6Ustroń1118
    7Czaniec1118
    8TSP II1117
    9Jasienica1016
    10Łaziska Grn.1015
    11Bełk1113
    12Landek1012
    13Radziechowy1111
    14MKP Odra119
    15Wilcza117
    16Skoczów102
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny1228
    2Bestwina1226
    3Pszczyna1125
    4Wisła Wlk.1122
    5Cielmice1219
    6Studzienice1218
    7Dankowice1117
    8Jaworze1217
    9BKS Stal1216
    10Łąka1216
    11Bestwinka1214
    12Wola1213
    13Czechowice-Dz. II1112
    14Rekord II1210
    15Rudołtowice117
    16Bieruń114
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica1228
    2Puńców1226
    3Drogomyśl1224
    4Rajcza1020
    5Wisła1119
    6Milówka1219
    7Góral1218
    81909 Piast1216
    9Koszarawa Ż.1215
    10Strumień1115
    11Zebrzydowice1214
    12Żabnica1013
    13Pietrzykowice1111
    14Pruchna1211
    15Chybie1110
    16Goleszów125
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1234
    2Istebna1228
    3Kończyce M.1125
    4Skoczów II1220
    5Kończyce W.1017
    6Pierściec1217
    7Brenna1115
    8Pogwizdów1115
    9Bąków1214
    10Zabłocie1210
    11Iskrzyczyn129
    12Pielgrzymowice118
    13Nierodzim128
    14Hażlach105
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Ujsoły1123
    2Sopotnia1123
    3Węgierska G.1022
    4Bystra (k. Żywca)1121
    5Leśna1020
    6Gilowice1018
    7Czernichów1017
    8Radziechowy II1116
    9Babia Góra912
    10Lipowa912
    11Soła Ż.1012
    12Zarzecze103
    13Słotwina102
    14Jeleśnia101
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota1026
    2Kozy924
    3TSP III822
    4Grodziec1018
    5Rybarzowice1017
    6Czaniec II1014
    7Godziszka1012
    8Jaworze II910
    9Zabrzeg1010
    10Bujaków94
    11Łodygowice103
    12Mazańcowice92
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast719
    2Rudnik718
    3Ochaby712
    4Wielkie II812
    5Górki W.79
    6Kaczyce78
    7Dębowiec87
    8Piast II87
    9Golasowice74
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Koszarawa II819
    2Cisiec816
    3Juszczyna714
    4Korbielów813
    5Trzebinia813
    6Ślemień812
    7Cięcina77
    8Kocierz75
    9Pewel Śl.74
    10TS Przyborów84