Grodziec - Łodygowice 9:2

Nie mieli litości nad rywalami z Łodygowic zawodnicy Zamka Grodziec Śląski. Gospodarze zaaplikowali przeciwnikom aż dziewięć bramek, tracąc zaledwie dwie. Już w pierwszej połowie gospodarze pięciokrotnie cieszyli się ze zdobycia bramki.

Goście zdołali w przeciągu całego spotkania tylko dwukrotnie odpowiedzieć, będącym w świetnej formie strzeleckiej zawodnikom z Grodźca.

Jeżeli podoba Ci się to,co robimy, wesprzyj nas klikając TUTAJ.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 25.08.2019 12:42
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.08.2019 13:46
LKS Zamek GrodziecLKS Słowian Łodygowice
9:2
(5:1)
Trenerzy:
Roman FolekAndrzej Sarlej
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 3:1
  • 4:1
  • 5:1
  • 6:1
  • 7:1
  • 8:1
  • 9:1
  • 9:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Nikodem Bryzek
  • Sędzia liniowy Daniel Frydel
  • Sędzia liniowy Michał Mioduchowski
Ilość widzów: 30
Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Odra713
3Ustroń713
4Czaniec713
5Czechowice-Dz.713
6Goczałkowice712
7TSP II612
8Tychy II711
9Jasienica610
10Radziechowy78
11Łaziska Grn.68
12Landek68
13Bełk78
14MKP Odra73
15Skoczów71
16Wilcza71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Dankowice814
4Bestwina714
5Studzienice713
6Jaworze813
7Bestwinka813
8BKS Stal712
9Wola812
10Wisła Wlk.712
11Łąka810
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Puńców817
3Drogomyśl816
41909 Piast815
5Góral815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Milówka810
9Zebrzydowice810
10Wisła79
11Pietrzykowice89
12Żabnica77
13Chybie87
14Pruchna86
15Strumień86
16Goleszów85
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Dębowiec44
8Górki W.33
9Golasowice51
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Pewel Śl.43
9Cięcina33
10Ślemień33