Mazańcowice - Podbeskidzie III 1:2

  Trzy punkty do swojego dorobku dopisał dziś trzeci zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała 

Pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym rezultatem, bramki natomiast padły po przerwie. Zespół gospodarzy mógł otworzyć wynik spotkania, zmarnował jednak rzut karny. Rezultat spotkania otworzył zespół przyjezdnych - w 67 minucie rzut karny wykorzystał Patryk Mizera.  Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził do wyrównania Przemysław Białek.  Ostatecznie to goście zgarnęli pełną pulę. Pomimo gry w osłabieniu, po czerwonej kartce Konrada Pamuły,  decydujące trafienie zdobył w 87 minucie Bartosz Kokot.

B Bielsko
Dodany przez: Jakub Brzozowski, dnia: 24.08.2019 22:00
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 26.08.2019 23:23
LKS MazańcowiceTS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Zbigniew Fijak Wojciech Fluder
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Łukasz Gonska
      • Sędzia liniowy Andrzej Listowski
      • Sędzia liniowy H.Hoffman
      Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Książenice716
      2Czaniec715
      3Odra713
      4Czechowice-Dz.713
      5Ustroń712
      6Goczałkowice712
      7TSP II612
      8Tychy II710
      9Jasienica610
      10Bełk710
      11Łaziska Grn.68
      12Landek68
      13Radziechowy77
      14Wilcza73
      15MKP Odra73
      16Skoczów71
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Lędziny818
      2Pszczyna715
      3Bestwina714
      4Dankowice814
      5Jaworze813
      6Bestwinka813
      7BKS Stal712
      8Wola812
      9Wisła Wlk.712
      10Studzienice711
      11Łąka811
      12Cielmice67
      13Rekord II86
      14Czechowice-Dz. II86
      15Bieruń84
      16Rudołtowice73
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica819
      2Drogomyśl818
      3Puńców817
      41909 Piast815
      5Góral815
      6Koszarawa Ż.814
      7Rajcza613
      8Milówka810
      9Zebrzydowice810
      10Wisła79
      11Pietrzykowice88
      12Żabnica77
      13Goleszów87
      14Chybie86
      15Pruchna86
      16Strumień86
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Ligota618
      2Kozy512
      3TSP III412
      4Czaniec II510
      5Zabrzeg610
      6Grodziec68
      7Rybarzowice57
      8Godziszka65
      9Jaworze II44
      10Bujaków64
      11Mazańcowice51
      12Łodygowice60
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast39
      2Rudnik39
      3Piast II47
      4Ochaby46
      5Wielkie II46
      6Kaczyce44
      7Dębowiec44
      8Górki W.33
      9Golasowice51
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Cisiec410
      2Koszarawa II49
      3Juszczyna47
      4Korbielów47
      5Kocierz44
      6Trzebinia44
      7TS Przyborów44
      8Cięcina33
      9Pewel Śl.43
      10Ślemień33