Smrek Ślemień - Świt Cięcina 4:3

Aż siedem bramek zobaczyli dziś kibice, którzy zjawili się na meczu Smreka Ślemień ze Świtem Cięcina.

W drużynie gospodarzy dublety skompletowali Tomasz Kastelik i Grzegorz Górny, natomiast dla gości bramki zdobywali Marcin Kupczak, Marcin Górny z rzutu karnego i Sebastian Kuras.

Jeżeli podoba Ci się to, co robimy, wesprzyj nas na platformie patronite, klikając TUTAJ.

 

B Żywiec
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 18.08.2019 18:24
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 18.08.2019 18:43
LKS Smrek ŚlemieńLKS Świt Cięcina
4:3
(1:2)
Trenerzy:
Piotr OślakMaciej Skolarz
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
  • 2:2
  • 3:2
  • 3:3
  • 4:3
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Szymon Stefaniak
  • Sędzia liniowy Czesław Tomaszek
  • Sędzia liniowy Kamila Bysko
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 3.67 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.17 (ilość oddanych głosów: 6)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Czaniec715
3Odra713
4Czechowice-Dz.713
5Goczałkowice712
6Ustroń712
7TSP II612
8Tychy II710
9Jasienica610
10Bełk710
11Łaziska Grn.68
12Landek68
13Radziechowy77
14Wilcza73
15MKP Odra73
16Skoczów71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Bestwina714
4Dankowice814
5Jaworze813
6Bestwinka813
7BKS Stal712
8Wola812
9Wisła Wlk.712
10Studzienice711
11Łąka811
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Drogomyśl818
3Puńców817
41909 Piast815
5Góral815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Milówka810
9Zebrzydowice810
10Wisła79
11Pietrzykowice88
12Żabnica77
13Goleszów87
14Chybie86
15Pruchna86
16Strumień86
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Dębowiec46
6Wielkie II46
7Kaczyce44
8Górki W.33
9Golasowice50
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Cięcina33
9Pewel Śl.43
10Ślemień33