Golasowice - Kaczyce 2:5

Nie mieli problemów z pokonaniem Promyka Golasowice piłkarze GKS-u  Kaczyce pomimo tego, że od 71 minuty grali w osłabieniu, po czerwonej kartce Bartłomieja Kaczyńskiego. Bramki dla gości zdobywali Jakub Kałka, Daniel Wenglorz i Krystian Heczko, który skompletował hattricka. Dla gospodarzy trafiali Adam Jeżewski z rzutu karnego oraz Dawid Hawełka.

Kaczyce kończą sezon na miejscu piątym, Golasowice na ostatnim.

B Skoczów
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 09.06.2019 23:28
MKS Promyk GolasowiceGKS Kaczyce
2:5
(0:1)
Trenerzy:
Tadeusz BednarczykPiotr Riabowski
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 1:3
  • 1:4
  • 1:5
  • 2:5
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Krzysztof Caputa
      • Sędzia liniowy Adam Krzempek
      • Sędzia liniowy Filip Chmiel
      Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 3)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 4.25 (ilość oddanych głosów: 4)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Książenice716
      2Odra713
      3Ustroń713
      4Czaniec713
      5Czechowice-Dz.713
      6Goczałkowice712
      7TSP II612
      8Tychy II711
      9Jasienica610
      10Radziechowy78
      11Łaziska Grn.68
      12Landek68
      13Bełk78
      14MKP Odra73
      15Skoczów71
      16Wilcza71
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Lędziny818
      2Pszczyna715
      3Dankowice814
      4Bestwina714
      5Studzienice713
      6Jaworze813
      7Bestwinka813
      8BKS Stal712
      9Wola812
      10Wisła Wlk.712
      11Łąka810
      12Cielmice67
      13Rekord II86
      14Czechowice-Dz. II86
      15Bieruń84
      16Rudołtowice73
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica819
      2Puńców817
      3Drogomyśl816
      41909 Piast815
      5Góral815
      6Koszarawa Ż.814
      7Rajcza613
      8Milówka810
      9Zebrzydowice810
      10Wisła79
      11Pietrzykowice89
      12Żabnica77
      13Chybie87
      14Pruchna86
      15Strumień86
      16Goleszów85
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Ligota618
      2Kozy512
      3TSP III412
      4Czaniec II510
      5Zabrzeg610
      6Grodziec68
      7Rybarzowice57
      8Godziszka65
      9Jaworze II44
      10Bujaków64
      11Mazańcowice51
      12Łodygowice60
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast39
      2Rudnik39
      3Piast II47
      4Ochaby46
      5Wielkie II46
      6Kaczyce44
      7Dębowiec44
      8Górki W.33
      9Golasowice51
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Cisiec410
      2Koszarawa II49
      3Juszczyna47
      4Korbielów47
      5Kocierz44
      6Trzebinia44
      7TS Przyborów44
      8Pewel Śl.43
      9Cięcina33
      10Ślemień33