Soła pokonała debiutantów

W Żywcu miejscowa Soła podejmowała debiutujących na seniorskim szczeblu rozgrywek zawodników TS Przyborów. Zdecydowanym faworytem meczu byli gospodarze i to oni awansowali dalej.

Już w pierwszej minucie gry Kubicę pokonał Damian Dobranowski, chwilę później było już 2:0, po celnym strzale Roberta Stankiewicza. Przed przerwą bramkarza gości zdołał jeszcze pokonać Maciej Nowakowski. Goście odpowiedzieli bramką Marcina Mazura, który to stał się historycznym strzelcem bramki dla tego klubu w seniorskiej piłce.

W drugiej odsłonie meczu wynik przez wiele długich minut nie zmieniał się, aż do 88 minuty, w której to ustalił go Łukasz Ścieszka.

Puchar Polski
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 05.08.2018 23:06
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 05.08.2018 23:22
TS Soła ŻywiecTS Przyborów
4:1
(3:1)
Trenerzy:
Andrzej Czul Wojciech Wróbel
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 3:1
  • 4:1
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Sebastian Holisz
  • Sędzia liniowy Jakub Talik
  • Sędzia liniowy Krzysztof Szczotka
Ilość widzów: 30
Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1636
2Ustroń1632
3Tychy II1630
4Bełk1630
5Jasienica1629
6Czechowice-Dz.1624
7Łaziska Grn.1623
8Radziechowy1621
9Wodzisław1618
10Racibórz1618
11Wilcza1618
12Goczałkowice1617
13Gaszowice1617
14TSP II1616
15Landek1613
16Połomia167
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1845
2Dankowice1841
3Drogomyśl1838
4BKS Stal1838
5Rekord II1834
6Bestwina1834
7Koszarawa Ż.1829
8Puńców1829
9Wisła1828
10Góral1827
11Rajcza1827
12Bestwinka1825
13Jaworze1820
14Zebrzydowice1817
15Chybie189
16Łękawica189
17Pruchna185
18Kończyce M.184
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110