Transfery, transfery - Lato 2018 [Akt 12]

Od pierwszego lipca otwarte zostało okienko transferowe, zmian barw klubowych zawodnicy mogą dokonywać do końca sierpnia. Podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich przerwach pomiędzy rozgrywkami, postaramy się drodzy czytelnicy na bieżąco informować Was o zachodzących zmianach w kadrach drużyn, występujących w rozgrywkach od B Klasy wzwyż.

Jednocześnie prosimy Was drodzy czytelnicy o informowanie w komentarzach o zasłyszanych informacjach, a w miarę możliwości będziemy starali się je potwierdzać lub dementować.

Po każdej aktualizacji poniższego newsa dodana zostanie w tytule liczba kolejnej aktualizacji, na przykład: Transfery zima 2018 [3], co oznacza, że została dokonana trzecia aktualizacja tej wiadomości.

Legenda :

[D] - Transfer definitywny
[C] - Transfer czasowy
[P] - Powrót z wypożyczenia
[W] - Wolny zawodnik/wznowienie treningów/koniec kontraktu
[?] - Brak danych odnośnie rodzaju transferu

15 sierpnia

[C] - Seweryn Stec (LKS Pogórze -> Przełom Kaniów)
[D] - Marcin Janusz (LKS Rydułtowice -> Przełom Kaniów)
[D] - Sebastian Niemczyk (LKS Bestwina -> Przełom Kaniów)
[D] - Mateusz Kal (LKS Bestwina -> Przełom Kaniów)
[D] - Dominik Kubalik (TJ Slovan Skalité -> WSS Wisła)
[?] - Robert Gajda (Zagłębie Sosnowiec -> WSS Wisła)
[?] - Paweł Krawczyk (Beskid Skoczów -> WSS Wisła)
[?] - Jan Huczek (Rekord Bielsko -> BKS Stal)
[?] - Michał Pękala (Błyskawica Drogomyśl -> BKS Stal)
[?] - Damian Ścibor (Beskid Skoczów -> BKS Stal)
[?] - Jakub Krawczyk (LKS Bestwina -> BKS Stal)
[?] - Jakub Pilch (GLKS Wilkowice -> BKS Stal)
[?] - Tomasz Gala (GLKS Wilkowice -> BKS Stal)
[?] - Krystian Mańkus (GLKS Wilkowice -> BKS Stal)
[?] - Grzegorz Gomółka (GLKS Wilkowice -> BKS Stal)
[?] - Kamil Krzak (GLKS Wilkowice -> BKS Stal)
[?] - Dominik Chmiel (GLKS Wilkowice -> BKS Stal)
[?] - Janusz Bąk (Pasjonat Dankowice -> BKS Stal)
[W] - Kornel Adamus (Skałka Żabnica -> BKS Stal)
[W] - Grzegorz Kalamus (Skałka Żabnica -> BKS Stal)
[W] - Adrian Szwarc (Skałka Żabnica -> BKS Stal)
[?] - Mateusz Małaczek (Skałka Żabnica -> BKS Stal)
[?] - Mateusz Mrowiec (wolny zawodnik -> BKS Stal)
[?] - Patryk Tyrna (TS Podbeskidzie -> BKS Stal)
[?] - Marcin Czaicki (BKS Stal -> Rekord Bielsko)
[?] - Konrad Kareta (BKS Stal -> Rekord Bielsko)
[?] - Paweł Szczepańczyk (BKS Stal -> Spójnia Landek)
[?] - Łukasz Radomski (BKS Stal -> Drzewiarz Jasienica)
[?] - Marcin Wróbel (BKS Stal -> Rekord Bielsko-Biała)
[?] - Marcin Mączka (BKS Stal -> Zagłębie Sosnowiec)
[P] - Cezary Ferfecki (BKS Stal -> Beskid Skoczów)
[?] - Tomasz Musioł (Pniówek Pawłowice -> BKS Stal)
[?] - Damian Oczko (BKS Stal -> Podbeskidzie Bielsko-Biała)
[?] - Marcin Szczurek (BKS Stal -> MKS Lędziny)
[?] - Robert Pieczur (BKS Stal -> Górnik Zabrze)
[?] - Maciej Tonia (BKS Stal -> Stadion Śląski Chorzów)
[?] - Daniel Grabski (BKS Stal -> LKS Czaniec)
[?] - Damian Ziarko (BKS Stal -> Skra Częstochowa)
[D] - Jacek Jarnot (BKS Stal -> Warta Zawiercie)
[D] - Fabian Klama (BKS Stal -> Warta Zawiercie)
[D] - Kamil Pająk (Naprzód '46 Zawada -> LKS '99 Pruchna)
[C] - Artur Mąka (Zryw Bąków -> LKS '99 Pruchna)
[D] - Ireneusz Brachaczek (LKS Kończyce Małe -> LKS '99 Pruchna)
[D] - Stanisław Ewertowski (GKS Jastrzębie -> LKS '99 Pruchna)
[D] - Szymon Kwiatkowski (GKS Jastrzębie -> LKS '99 Pruchna)
[D] - Paweł Sztefek (LKS Pogórze -> LKS '99 Pruchna)
[C] - Mateusz Byrczek (Błyskawica Drogomyśl -> LKS '99 Pruchna)
[W] - Dawid Grobosz (wolny zawodnik -> LKS '99 Pruchna)
[W] - Krzysztof Lech (wolny zawodnik -> LKS '99 Pruchna)
[D] - Bartosz Szołtys (LKS '99 Pruchna -> Błyskawica Drogomyśl)
[D] - Paweł Pańta (LKS '99 Pruchna -> Spójnia Zebrzydowice)
[D] - Andrzej Skrocki (LKS '99 Pruchna -> Pierwszy Chwałowice)
[D] - Marcin Bednarek (LKS '99 Pruchna -> LKS Krzyżanowice)

3 sierpnia

[C] - Robert Obracaj (Rekord Bielsko-Biała -> Czarni Jaworze)
[C] - Łukasz Filipowicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała -> Czarni Jaworze)
[W] - Daniel Romanowicz (Drzewiarz Jasienica -> Czarni Jaworze)
[D] - Maciej Rozmus (Beskid Godziszka -> Czarni Jaworze)
[D] - Łukasz Szewczyk (GLKS Wilkowice -> Czarni Jaworze)
[C] - Adam Waliczek (Czarni Jaworze -> Rekord Bielsko-Biała)
[D] - Roman Nalepa (Cukrownik Chybie -> Beskid Skoczów)
[D] - Bartosz Szołtys (LKS 99 Pruchna -> Błyskawica Drogomyśl)
[D] - Marcin Marciniak (Maksymilian Cisiec -> LKS Leśna)
[D] - Arkadiusz Pytlik (LKS Sopotnia -> LKS Leśna)
[D] - Zbigniew Jaskółka (Magura Bystra -> Soła Żywiec)
[D] - Bartosz Gonciarski (Groń Bujaków -> KS Bystra)
[D] - Sławomir Guzek (Iskra Rybarzowice -> KS Bystra)
[D] - Jakub Kania (Wilamowiczanka Wilamowice -> KS Bystra)
[D] - Dawid Śleziak (Wilamowiczanka Wilamowice -> KS Bystra)
[D] - Jakub Lojek (FK Baník Albrechtice -> Tempo Puńców)
[D] - Marek Skrok (Maksymilian Cisiec -> Podhalanka Milówka)
[D] - Damian Dobranowski (Jeleśnianka Jeleśnia -> Soła Żywiec)
[C] - Marcin Gustyński (Grapa Trzebinia -> Bory Pietrzykowice)
[W] - Damian Mazgaj (LKS Pewel Mała -> Bory Pietrzykowice)
[D] - Mateusz Zacny (Jezioro Żywieckie Zarzecze -> Bory Pietrzykowice)

31 lipca

[C] - Mateusz Jękal (Soła Rajcza -> Muńcuł Ujsoły)
[C] - Michał Szatanik (Soła Rajcza -> Muńcuł Ujsoły)
[D] - Mateusz Kalfas (Maksymilian Cisiec -> Muńcuł Ujsoły)
[D] - Marek Pawlus (Metal Węgierska Górka -> Muńcuł Ujsoły)
[D] - Damian Cieślar (Metal Węgierska Górka -> Muńcuł Ujsoły)
[D] - Tomasz Piecha (Muńcuł Ujsoły -> Maksymilian Cisiec)
[D] - Janusz Liszka (Muńcuł Ujsoły -> Maksymilian Cisiec)
[D] - Marcin Wojtyła (Muńcuł Ujsoły -> Maksymilian Cisiec)

30 lipca

[D] - Mateusz Tarasz (Ruch Chorzów -> Tempo Puńców)
[D] - Damian Gołębiowski (Podhalanka Milówka -> Metal Węgierska Górka)  
[D] - Marcin Adamczyk (Podhalanka Milówka -> Metal Skałka Żabnica)  
[D] - Paweł Kozieł (Podhalanka Milówka -> Orzeł Łękawica)  
[D] - Wojciech Mrok (Drzewiarz Jasienica -> Podhalanka Milówka)  
[D] - Marcin Dobranowski (Metal Skalka Żabnica -> Podhalanka Milówka)  
[W] - Arkadiusz Jaworski (TS Podbeskidzie -> Kuźnia Ustroń)
[W] - Anton Fizek (Drzewiarz Jasienica -> Kuźnia Ustroń)
[D] - Marek Noga (GKS Radziechowy-Wieprz -> Podhalanka Milówka)

29 lipca

[D] - Maciej Rucki (Piast Cieszyn -> Tempo Puńców)
[C] - Paweł Michałek (BTS Rekord -> WSS Wisła)
[P] - Mateusz Cieślar (Sportkontakt Goleszów -> WSS Wisła)
[D] - Mateusz Bawoł (Cukrownik Chybie -> Błyskawica Drogomyśl)
[D] - Błażej Bawoł (Cukrownik Chybie -> Błyskawica Drogomyśl)
[D] - Paweł Pańta (LKS 99 Pruchna -> Spójnia Zebrzydowice)
[D] - Przemysław Walak (Wisła Strumień -> Spójnia Zebrzydowice)
[W] - Łukasz Tomala (Spójnia Górki Wielkie -> WSS Wisła)
[P] - Sebastian Kawa (Wisła Strumień -> Cukrownik Chybie)
[P] - Kamil Kawa (Wisła Strumień -> Cukrownik Chybie)
[D] - Paweł Sztefek (Sportkontakt Goleszów -> LKS Pogórze)
[D] - Zbigniew Kuczera (Sportkontakt Goleszów -> Góral Istebna)
[D] - Marek Profic (BTS Rekord -> Drzewiarz Jasienica)
[D] - Andrzej Skrocki (LKS 99 Pruchna -> Pierwszy Chwałowice)
[D] - Marcin Bednarek (LKS 99 Pruchna -> LKS Krzyżanowice)
[D] - Dorian Chrapek (Górnik Zabrze -> WSS Wisła)  
[P] - Jakub Niemczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała -> WSS Wisła)
[D] - Robert Lapczyk (Forteca Świerklany -> WSS Wisła)
[D] - Łukasz Lachowski (Beskid Skoczów -> WSS Wisła)

28 lipca

[D] - Artur Miły (Zryw Bąków -> Wisła Strumień)
[D] - Dawid Łyżwa (Płomień Połomia -> Wisła Strumień)
[W] - Mateusz Łyżwa (Pniówek Pawłowice -> Wisła Strumień
[C] - Artur Pryczek (Orzeł Zabłocie -> Wisła Strumień)
[D] - Bartosz Wojtków (Granica Ruptawa -> Wisła Strumień)
[D] - Piotr Szpilarewicz (Morcinek Kaczyce -> Wisła Strumień)
[D] - Patryk Bourrioux (Morcinek Kaczyce -> Wisła Strumień)
[W] - Tomasz Zaręba (Kuźnia Ustroń -> Wisła Strumień)
[D] - Patryk Wentland (Drzewiarz Jasienica -> LKS Bestwina)  
[D] - Michał Gacek (Pionier Pisarzowice -> LKS Bestwina)  
[W] - Tomasz Drewniak (wznowił treningi -> LKS Bestwina) 
[D] - Wojciech Buczek (LKS Bestwina -> Wilamowiczanka Wilamowice)  
[D] - Jakub Krawczyk (LKS Bestwina -> BKS Stal Bielsko-Biała)

27 lipca

[P] - Andrzej Papierok (Tempo Puńców -> LKS Kończyce Małe)
[D] - Jakub Kolondra (Spójnia Zebrzydowice -> LKS Kończyce Małe)
[D] - Szymon Woźniczka (Beskid Skoczów -> WSS Wisła)
[W] - Mieczysław Sikora (Spójnia Landek -> Beskid Skoczów)
[W] - Jakub Kubica (WSS Wisła -> Spójnia Landek)
[D] - Michał Grześ (Beskid Skoczów -> Błyskawica Drogomyśl)
[D] - Sebastian Żyłka (Piast Cieszyn -> Tempo Puńców)
[D] - Dominik Poláček (MŠK Kysucké Nové Mesto -> Kuźnia Ustroń)
[D] - Wojciech Małyjurek (Beskid Skoczów -> Spójnia Landek)
[C] - Dawid Mazurek (WSS Wisła -> Kuźnia Ustroń)
[C] - Jakub Waliczek (Drzewiarz Jasienica -> Kuźnia Ustroń)
[D] - Maciej Rozmus (Beskid Godziszka -> Czarni Jaworze)
[C] - Adrian Gibiec (Kuźnia Ustroń -> Sportkontakt Goleszów)
[C] - Michał Jopek (Kuźnia Ustroń -> Sportkontakt Goleszów)
[D] - Kamil Kotrys (WSS Wisła -> Beskid Skoczów)
[D] - Damian Stawicki (WSS Wisła -> Błyskawica Drogomyśl)
[P] - Dominik Loska (Beskid Skoczów -> Błyskawica Drogomyśl)
[C] - Sebastian Rychlik (Błyskawica Drogomyśl -> Olza Pogwizdów)
[D] - Rafał Hałat (GKS Radziechowy -> Koszarawa Żywiec)
[D] - Damian Sanetra (Spójnia Landek -> Koszarawa Żywiec)
[D] - Mateusz Hernas (Koszarawa Babia Góra -> Koszarawa Żywiec)
[C] - Wojciech Wróbel (Jeleśnianka Jeleśnia -> Koszarawa Żywiec)
[D] - Mateusz Gach (Koszarawa Żywiec -> Orzeł Łękawica)
[D] - Paweł Pańta (LKS 99 Pruchna -> Spójnia Zebrzydowice)
[D] - Piotr Dudek (LKS Krzyżanowice-> Spójnia Zebrzydowice)
[P] - Kolondra Jakub (Spójnia Zebrzydowice -> LKS Kończyce Małe)
[P] - Mateusz Brychcy (Spójnia Zebrzydowice -> Błyskawica Kończyce Wielkie)
[C] - Szymon Miłek (Spójnia Zebrzydowice -> Zryw Bąków)
[P] - Krystian Strach (Spójnia Zebrzydowice -> Kuźnia Ustroń)
[P] - Patryk Mika (Spójnia Zebrzydowice -> Żar Szeroka)
[D] - Krystian Tekla (Cukrownik Chybie - Wisła Strumień)
[C] - Jakub  Kroczek (Strażak Pielgrzymowice -> Granica Ruptawa)
[D] - Patryk Urbanek (Rotuz Bronów -> Orzeł Zabłocie)  
[W] - Rafał Ustaszewski (Wolny zawodnik -> Orzeł Zabłocie)
[W] - Mariusz Sacha (MRKS Czechowice -> Czarni Jaworze)
[D] - Dariusz Juroszek (WSS Wisła -> Góral Istebna)
[W] - Daniel Romanowicz (Drzewiarz Jasienica -> Czarni Jaworze)

17 Lipca

[W] - Bartłomiej Rucki (WSS Wisła -> Kuźnia Ustroń)
[W] - Dariusz Rucki (WSS Wisła -> Kuźnia Ustroń)
[D] - Jakub Snady (LKS Czaniec -> Unia Oświęcim)
[W] - Michał Szczyrba (Pniówek Pawłowice -> Beskid Skoczów)
[P] - Marcin Byrtek (Kuźnia Ustroń -> GKS Radziechowy-Wieprz)

Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.07.2018 15:08
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.08.2018 13:08

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70