Podział na grupy IV Ligi Śląskiej

Wydział Gier Śląskiego ZPN dokonał podziału dwóch grup śląskiej IV Ligi. Doszło w niej do kosmetycznych zmian w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Grupa I:

1. Szombierki Bytom
2. Przemsza Siewierz
3. Śląsk Świętochłowice
4. RKS Grodziec
5. MKS Myszków
6. Sarmacja Będzin
7. Gwarek Ornontowice
8. Warta Zawiercie
9. Polonia Poraj
10. Górnik Piaski
11. BS Polonia Bytom - przeniesienie z gr. II
12. Raków Częstochowa II
13. Zieloni Żarki /beniaminek/
14. Unia Kosztowy /beniaminek/
15. Slavia Ruda Śląska /beniaminek/
16. Unia Dąbrowa Górnicza /beniaminek/

Grupa II:

1. Decor Bełk
2. LKS Czaniec
3. GKS Radziechowy-Wieprz
4. Odra Centrum Wodzisław Śl.
5. Wilki Wilcza
6. GKS Tychy II
7. LKS Goczałkowice Zdrój
8. Dąb Gaszowice
9. Drzewiarz Jasienica
10. Unia Racibórz
11. Spójnia Landek
12. TS Podbeskidzie II
13. Polonia Łaziska Górne - przeniesienie z gr. I
14. Szczakowianka Jaworzno/Kuźnia Ustroń - wygrany barażu o utrzymanie
15. MRKS Czechowice-Dziedzice /beniaminek/
16. Płomień Połomia /beniaminek/

4 LigaWydział GierŚląski ZPN
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.07.2018 08:49
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.07.2018 08:55

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70