Podsumowanie statystyczne Ligi Okręgowej [Cz.2]

Poniżej można zapoznać się ostatnią częścią statystyk związanych z Beskidzką Ligą Okręgową, dotyczą one zmian kartek jakie pojawiły się w przebiegu całego sezonu.

W 240 spotkaniach sędziowie pokazali 907 żółtych (3,78 na mecz) i 45 czerwonych kartek (0,19 na mecz). Najwięcej żółtych drużynowo zgromadził zespół LKS Bestwina (76 - średnio 2,53 na mecz), a indywidualnie Piotr Kowal z LKS 99 Pruchna i Andrzej Stokłosa z Cukrownika Chybie (po 13). Najrzadziej karano żółtymi kartkami zawodników Tempa Puńców (40 żółtych - średnia 1,33 na mecz).

Tabela żółtych kartek:

LKS Tempo Puńców 40
MRKS Czechowice-Dziedzice 43
GKS Czarni Jaworze 45
LKS Pasjonat Dankowice 47
WSS Wisła 50
KKS Spójnia Zebrzydowice 51
LKS Orzeł Łękawica 51
LKS Metal WG - Skałka Żabnica 55
TS Koszarawa Żywiec 59
LKS Błyskawica Drogomyśl 60
LKS Leśna 60
Góral Żywiec 63
LKS 99 Pruchna 64
GLKS Wilkowice 70
RKS Cukrownik Chybie 73
LKS Bestwina 76

Najczęściej spotkanie w osłabieniu kończyli zawodnicy Górala Żywiec i Spójni Zebrzydowice - sędziowie pokazali graczom tych drużyn aż 6 czerwonych kartek. Indywidualnie rekordzistą jest Andrzej Stokłosa z Cukrownika Chybie, trzykrotnie kończył on udział w meczu przed czasem.

Tabela czerwonych kartek:

LKS Tempo Puńców 1
WSS Wisła 1
LKS Orzeł Łękawica 1
LKS Bestwina 1
MRKS Czechowice-Dziedzice 2
GKS Czarni Jaworze 2
LKS Metal WG - Skałka Żabnica 2
LKS Leśna 2
LKS Pasjonat Dankowice 3
TS Koszarawa Żywiec 3
LKS Błyskawica Drogomyśl 3
LKS 99 Pruchna 3
GLKS Wilkowice 4
RKS Cukrownik Chybie 5
KKS Spójnia Zebrzydowice 6
Góral Żywiec 6

W pierwszej odsłonie spotkania sędziowie pokazali 257 żółtych i 6 czerwonych kartek, w drugiej aż 650 żółtych i 39 czerwonych kartek. Najszybciej żółte kartki otrzymali Adam Olszar (Tempo Puńców) i Krystian Tekla (Cukrownik Chybie) - już w pierwszej minucie gry. Czerwoną kartkę najszybciej otrzymał zawodnik Spójni Zebrzydowice - Sebastian Nowak (w 17 i 31 minucie gry).

Tylko trzech zawodników zagrało w pełnym wymiarze czasowym w zakończonym sezonie, a są nimi - Łukasz Halama (Błyskawica Drogomyśl), Andrzej Nowakowski (WSS Wisła) i Andrzej Skrocki (LKS 99 Pruchna) - cała trójka przebywała na boisku po 2700 minut.

W cały sezonie trenerzy dokonali 1537 zmian zawodników. Najczęściej korzystał z tego przywileju szkoleniowiec Tempa Puńców, dokonał on 127 zmian. Najrzadziej zmieniano zawodników w LKS 99 Pruchna - 47 zmian.

Tabela zmian w drużynach:

  il. Zmian średnia
LKS Tempo Puńców 127 4,23
LKS Bestwina 124 4,13
LKS Błyskawica Drogomyśl 115 3,83
Góral Żywiec 106 3,53
MRKS Czechowice-Dziedzice 106 3,53
LKS Orzeł Łękawica 102 3,4
RKS Cukrownik Chybie 101 3,37
GKS Czarni Jaworze 101 3,37
TS Koszarawa Żywiec 98 3,27
LKS Pasjonat Dankowice 98 3,26
GLKS Wilkowice 90 3
WSS Wisła 86 2,87
LKS Leśna 86 2,86
LKS Metal WG - Skałka Żabnica 77 2,57
KKS Spójnia Zebrzydowice 73 2,43
LKS 99 Pruchna 47 1,57

Najczęściej z boiska trener ściągał Dawida Blucka (Tempo Puńców) - 25 razy, najczęściej z ławki na boisko wchodzili Marcin Kołek (Tempo Puńców) i Rafał Greń (LKS Leśna) - po 22 razy.

30 najczęściej ściąganych zawodników:

1. Dawid Bluck Tempo Puńców 25
2. Rafał Dziadek Błyskawica Drogomyśl 22
3. Robert Pawlak Błyskawica Drogomyśl 18
4. Bartłomiej Feruga LKS Bestwina 16
  Daniel Lech Czarni Jaworze 16
  Janusz Cyran Czarni Jaworze 16
7. Maciej Wojtyła Góral Żywiec 15
8. Dawid Pisarek Błyskawica Drogomyśl 14
  Konrad Kowaliczek LKS Bestwina 14
  Tomasz Olszar Tempo Puńców 14
11. Dariusz Juroszek WSS Wisła 13
  Filip Bąk Koszarawa Żywiec 13
13. Adrian Nycz LKS Bestwina 12
  Błażej Bawoł Cukrownik Chybie 12
  Dawid Mazurek WSS Wisła 12
  Jakub Ogiegło Pasjonat Dankowice 12
  Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 12
  Łukasz Biegun LKS Leśna 12
  Marek Gołuch Góral Żywiec 12
  Szymon Skęczek LKS Bestwina  12
  Tomasz Magiera Pasjonat Dankowice 12
22. Błażej Cięciel Pasjonat Dankowice 11
  Damian Stawicki WSS Wisła 11
  Damian Żyła Błyskawica Drogomyśl 11
  Dariusz Rucki WSS Wisła 11
  Gracjan Haka Błyskawica Drogomyśl 11
  Kacper Brachaczek Tempo Puńców 11
  Krystian Patroń MRKS Czechowice-Dziedzice 11
  Marcin Pośpiech Orzeł Łękawica 11
  Mateusz Małaczek Skałka Żabnica 11

30 najczęściej wchodzących z ławki zawodników:

1. Marcin Kołek Tempo Puńców 22
  Rafał Greń LKS Leśna 22
3. Łukasz Góraczewski Błyskawica Drogomyśl 20
  Marcin Jasiński Błyskawica Drogomyśl 20
  Michał Pękala Koszarawa Żywiec 20
6. Rafał Szczygielski Cukrownik Chybie 18
7. Adrian Herok MRKS Czechowice-Dziedzice 16
  Kamil Tobiasz Pasjonat Dankowice 16
  Marcin Sztykiel Czarni Jaworze 16
  Mateusz Stokłosa Błyskawica Drogomyśl 16
11. Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 15
  Marcin Górny Skałka Żabnica 15
  Marcin Kosiec Góral Żywiec 15
  Marcin Radwaniak Góral Żywiec 15
  Paweł Sosna Cukrownik Chybie 15
16. Dariusz Juroszek WSS Wisła 14
  Kamil Cichura MRKS Czechowice-Dziedzice 14
  Michał Przemyk MRKS Czechowice-Dziedzice 14
  Sebastian Olek Pasjonat Dankowice 14
20. Damian Gacek LKS Bestwina 13
  Damian Stawicki WSS Wisła 13
  Łukasz Mrózek Orzeł Łękawica 13
  Ryszard Borutko Pasjonat Dankowice 13
24. Artur Mąka Tempo Puńców 12
  Damian Żyła Błyskawica Drogomyśl 12
  Kacper Kurek Orzeł Łękawica 12
  Mateusz Gach Koszarawa Żywiec 12
  Mateusz Wigezzi Tempo Puńców 12
  Szymon Bąk Orzeł Łękawica 12
30. Gracjan Haka Błyskawica Drogomyśl 11

OkręgówkaStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 30.06.2018 19:08

Komentarze

Wasze komentarze

Okręgówka
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>