Zamek nie dla Orła

W Grodźcu, w charakterze gospodarzy, wystąpili zawodnicy Orła Kozy. Zespół Jarosława Krystiana nie sprostał miejscowemu Zamkowi, ulegając mu dwoma trafieniami.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.06.2018 12:52
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 10.06.2018 14:11
LKS Orzeł KozyLKS Zamek Grodziec
2:4
(2:3)
Trenerzy:
Rafał Piotrowski Tomasz Parzyk
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 2:3
  • 2:4
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Jarosław Smok
    • Sędzia liniowy Kacper Zieliński
    • Sędzia liniowy Tymoteusz Brzeźny
    Ilość widzów: 15
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec1231
    2Jasienica1226
    3Bełk1223
    4Ustroń1222
    5Tychy II1220
    6Łaziska Grn.1219
    7Czechowice-Dz.1219
    8Radziechowy1216
    9TSP II1215
    10Racibórz1214
    11Gaszowice1213
    12Wodzisław1211
    13Wilcza1211
    14Goczałkowice1210
    15Landek129
    16Połomia124
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów1234
    2Drogomyśl1333
    3Dankowice1329
    4Bestwina1327
    5BKS Stal1326
    6Koszarawa Ż.1323
    7Puńców1322
    8Rekord II1018
    9Rajcza1218
    10Wisła1317
    11Góral1316
    12Bestwinka1216
    13Jaworze1315
    14Zebrzydowice1310
    15Łękawica138
    16Chybie136
    17Kończyce M.133
    18Pruchna132
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1225
    2Zabłocie1225
    3Pogwizdów1224
    4Strumień1223
    5Pielgrzymowice1222
    6Bąków1220
    7Goleszów1219
    8Istebna1217
    9Pogórze1216
    10Brenna1212
    11Kończyce W.1212
    12Skoczów II128
    13Hażlach128
    14Dębowiec127
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1128
    2Żabnica1127
    3Pietrzykowice1124
    4Węgierska G.1122
    5Lipowa1116
    6Radziechowy II1115
    7Ujsoły1114
    8Babia Góra1112
    9Sopotnia1112
    10Zarzecze910
    11Leśna109
    12Gilowice109
    13Soła Ż.119
    14Juszczyna115
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice927
    2Rybarzowice919
    3Ligota816
    4Kozy816
    5Zabrzeg912
    6Bujaków911
    7Grodziec910
    8Łodygowice98
    9Kalna 94
    10Mazańcowice93
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec721
    2Wielkie II818
    3Nierodzim818
    4Iskrzyczyn814
    5Ochaby811
    6Kaczyce86
    7Rudnik76
    8Górki W.85
    9Golasowice81
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)922
    2Jeleśnia920
    3Pewel Śl.819
    4Czernichów818
    5Korbielów916
    6Słotwina1014
    7Pewel M.913
    8Trzebinia1013
    9Cisiec1010
    10Kocierz109
    11TS Przyborów109
    12Przyborów100