Korbielów pieczętuje podium

Wygraną gospodarzy zakończyło się spotkanie w Jeleśni, gdzie Korbielów podejmował lidera z Juszczyny. Faworytem byli goście, jednak to gospodarze pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Na uwagę zasługuje zdobywca bramki z 92 minuty gry - Bartłomiej Góra, bo onim mowa, powrócił na boisko po kontuzji, po blisko 7 latach nieobecności, przypominając się zdobyciem gola ustalającego wynik spotkania. Dzięki wygranej Korbielów zapewnił sobie miejsce trzecie, najwyższe od 11 sezonów.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.06.2018 13:55
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 04.06.2018 09:02
LKS KorbielówLKS Juszczyna
4:2
(1:0)
Trenerzy:
Bartłomiej GóraMaciej Porębski
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:2
  • 3:2
  • 4:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Łukasz Matras
  • Sędzia liniowy Sandra Czech
  • Sędzia liniowy Łukasz Gołębiowski
Ilość widzów: 150
Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2257
2BKS Stal2247
3Drogomyśl2246
4Dankowice2245
5Bestwina2244
6Rekord II2236
7Puńców2236
8Góral2234
9Koszarawa Ż.2232
10Wisła2232
11Jaworze2228
12Rajcza2228
13Bestwinka2226
14Zebrzydowice2219
15Łękawica2219
16Chybie2216
17Pruchna229
18Kończyce M.224
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1030
2Kozy1022
3Ligota1019
4Rybarzowice1019
5Zabrzeg1013
6Bujaków1012
7Grodziec1011
8Łodygowice108
9Kalna 105
10Mazańcowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110