Ligota pewna podium

Spotkanie rezerw Jaworza z Ligotą zaplanowano na rozegranie w Jaworzu. Gospodarzom spotkania plany pokrzyżował ulewny deszcz i w porozumieniu z rywalami, mecz został przeniesiony do Ligoty. Trzecia siła B Klasy nie dała rezerwistom żadnych szans, pewnie ich pokonując i gwarantując sobie trzecią lokatę w tabeli.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.06.2018 13:43
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 04.06.2018 08:57
GKS Czarni Jaworze IILKS Ligota
1:4
(1:2)
Trenerzy:
Rafał StronczyńskiMarek Móll
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Kacper Zieliński
      • Sędzia liniowy Tomasz Drabek
      • Sędzia liniowy Leszek Kowalewski
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń2041
      2Czaniec2040
      3Jasienica2037
      4Bełk2037
      5Tychy II2037
      6Łaziska Grn.2033
      7Czechowice-Dz.2028
      8Wilcza2027
      9Radziechowy2023
      10Wodzisław2022
      11Racibórz2022
      12TSP II2022
      13Goczałkowice2021
      14Landek2021
      15Gaszowice2019
      16Połomia207
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów2257
      2BKS Stal2247
      3Drogomyśl2246
      4Dankowice2245
      5Bestwina2244
      6Rekord II2236
      7Puńców2236
      8Góral2234
      9Koszarawa Ż.2232
      10Wisła2232
      11Jaworze2228
      12Rajcza2228
      13Bestwinka2226
      14Zebrzydowice2219
      15Łękawica2219
      16Chybie2216
      17Pruchna229
      18Kończyce M.224
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Strumień1635
      21909 Piast1634
      3Pogwizdów1628
      4Goleszów1626
      5Pogórze1626
      6Bąków1625
      7Istebna1625
      8Zabłocie1625
      9Pielgrzymowice1622
      10Brenna1619
      11Skoczów II1618
      12Kończyce W.1614
      13Hażlach1611
      14Dębowiec168
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1643
      2Żabnica1640
      3Pietrzykowice1637
      4Węgierska G.1632
      5Lipowa1625
      6Radziechowy II1622
      7Zarzecze1620
      8Ujsoły1618
      9Leśna1617
      10Gilowice1616
      11Babia Góra1614
      12Sopotnia1614
      13Soła Ż.1610
      14Juszczyna168
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice1030
      2Kozy1022
      3Ligota1019
      4Rybarzowice1019
      5Zabrzeg1013
      6Bujaków1012
      7Grodziec1011
      8Łodygowice108
      9Kalna 105
      10Mazańcowice103
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec927
      2Wielkie II918
      3Nierodzim918
      4Iskrzyczyn917
      5Ochaby911
      6Kaczyce98
      7Górki W.88
      8Rudnik96
      9Golasowice93
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)1334
      2Czernichów1328
      3Pewel Śl.1326
      4Jeleśnia1321
      5Słotwina1320
      6Trzebinia1319
      7Korbielów1317
      8Cisiec1317
      9Pewel M.1116
      10TS Przyborów1210
      11Kocierz129
      12Przyborów110