Niekorzystna passa Górali trwa

W czwartym kolejnym spotkaniu z rzędu nie może zespół Górala pokonać przeciwnika. Po remisach z Dankowicami i Zebrzydowicami oraz porażce z Koszarawą, przyszła kolej na niespodziewaną porażkę z Tempem Puńców. Drużyna gości wygrywając awansowała na miejsce piąte.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 30.05.2018 21:10
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 30.05.2018 22:21
KS Góral ŻywiecLKS Tempo Puńców
1:3
(0:1)
Trenerzy:
Sebastian KlimekWojciech Gumola (do 17.11.2018 r. Daniel Flejszman, do 26.10.2018 r. Sławomir Machej)
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Sławomir Kowalewski
      • Sędzia liniowy Łukasz Zioło
      • Sędzia liniowy Paweł Mołek
      Ilość widzów: 150
      Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec2651
      2Bełk2650
      3Jasienica2649
      4Ustroń2648
      5Tychy II2647
      6Łaziska Grn.2542
      7Czechowice-Dz.2641
      8Goczałkowice2635
      9TSP II2633
      10Radziechowy2632
      11Wilcza2631
      12Wodzisław2629
      13Gaszowice2625
      14Landek2523
      15Racibórz2623
      16Połomia2610
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów2867
      2Drogomyśl2864
      3BKS Stal2861
      4Dankowice2857
      5Bestwina2855
      6Rekord II2844
      7Puńców2844
      8Góral2843
      9Koszarawa Ż.2841
      10Wisła2838
      11Rajcza2835
      12Jaworze2833
      13Bestwinka2829
      14Łękawica2827
      15Zebrzydowice2823
      16Chybie2823
      17Pruchna2816
      18Kończyce M.287
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz. II2154
      2Wilkowice2141
      3Bronów2041
      4Pisarzowice2039
      5Hecznarowice2134
      6Międzyrzecze2134
      7Kobiernice2032
      8Kaniów2025
      9Międzybrodzie2025
      10Buczkowice2017
      11Wapienica2017
      12Bystra (k. Bielska)2017
      13Godziszka207
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast2252
      2Strumień2251
      3Goleszów2236
      4Pogwizdów2236
      5Pogórze2232
      6Istebna2232
      7Brenna2231
      8Skoczów II2229
      9Pielgrzymowice2228
      10Zabłocie2228
      11Bąków2228
      12Kończyce W.2225
      13Hażlach2215
      14Dębowiec2212
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Żabnica2253
      2Milówka2052
      3Pietrzykowice2150
      4Węgierska G.2247
      5Lipowa2235
      6Babia Góra2229
      7Leśna2129
      8Radziechowy II2228
      9Zarzecze2226
      10Ujsoły2224
      11Gilowice2219
      12Sopotnia2218
      13Soła Ż.2214
      14Juszczyna229
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice1545
      2Kozy1534
      3Ligota1529
      4Rybarzowice1523
      5Bujaków1519
      6Zabrzeg1518
      7Grodziec1517
      8Łodygowice1513
      9Mazańcowice158
      10Kalna 156
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec1339
      2Iskrzyczyn1429
      3Nierodzim1327
      4Wielkie II1425
      5Kaczyce1315
      6Górki W.1314
      7Ochaby1313
      8Rudnik139
      9Golasowice143
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)2055
      2Czernichów2046
      3Pewel Śl.1935
      4Jeleśnia1934
      5Trzebinia1931
      6Słotwina1830
      7Korbielów1929
      8Cisiec1926
      9TS Przyborów2019
      10Kocierz1918
      11Pewel M.2216
      12Przyborów220