Twardysko daje komplet

Osiem bramek padło w meczu Bystrej z Kocierzem. Bohaterem spotkania w szeregach gospodarzy został niewątpliwie Piotr Twardysko - autor aż czterech bramek. Wygrana pozwala Magurze urzymać ósme miejsce w tabeli.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 19.05.2018 19:06
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 19.05.2018 21:31
LKS Magura BystraLKS Beskid Kocierz
5:3
(2:1)
Trenerzy:
Dawid SzczotkaKazimierz Kołodziej
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
  • 4:2
  • 5:2
  • 5:3
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marcin Szymański
    • Sędzia liniowy Andrzej Białek
    • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
    Ilość widzów: 70
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec1231
    2Jasienica1226
    3Ustroń1223
    4Bełk1223
    5Tychy II1220
    6Łaziska Grn.1219
    7Czechowice-Dz.1219
    8Radziechowy1216
    9Racibórz1214
    10TSP II1213
    11Gaszowice1213
    12Wodzisław1211
    13Wilcza1211
    14Goczałkowice1210
    15Landek129
    16Połomia124
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów1234
    2Drogomyśl1333
    3Dankowice1329
    4Bestwina1327
    5BKS Stal1326
    6Koszarawa Ż.1323
    7Puńców1322
    8Rekord II1018
    9Rajcza1218
    10Bestwinka1218
    11Wisła1317
    12Góral1316
    13Jaworze1315
    14Zebrzydowice1310
    15Łękawica138
    16Chybie135
    17Kończyce M.133
    18Pruchna132
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1225
    2Zabłocie1225
    3Pogwizdów1224
    4Strumień1223
    5Pielgrzymowice1221
    6Bąków1220
    7Goleszów1219
    8Istebna1219
    9Pogórze1216
    10Brenna1212
    11Kończyce W.1212
    12Skoczów II128
    13Hażlach128
    14Dębowiec127
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1128
    2Żabnica1127
    3Pietrzykowice1124
    4Węgierska G.1122
    5Lipowa1116
    6Radziechowy II1115
    7Ujsoły1114
    8Babia Góra1112
    9Gilowice1112
    10Sopotnia1112
    11Zarzecze1010
    12Leśna109
    13Soła Ż.119
    14Juszczyna115
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice927
    2Rybarzowice919
    3Ligota816
    4Kozy816
    5Zabrzeg912
    6Bujaków911
    7Grodziec910
    8Łodygowice98
    9Kalna 94
    10Mazańcowice93
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec721
    2Nierodzim818
    3Wielkie II815
    4Iskrzyczyn814
    5Ochaby811
    6Kaczyce88
    7Górki W.88
    8Rudnik76
    9Golasowice80
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)922
    2Jeleśnia920
    3Pewel Śl.819
    4Czernichów818
    5Korbielów916
    6Słotwina1014
    7Pewel M.913
    8Trzebinia1013
    9Cisiec1010
    10Kocierz109
    11TS Przyborów109
    12Przyborów100