Czarna środa w Jaworzu

Po wysokiej wygranej w ubiegłej kolejce z LKS Leśna, na podobny wynik liczyli sympatycy Czarnych w spotkaniu z Cukrownikiem Chybie. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, to drużyna gości pewnie sięgnęła po trzy punkty, wygrywając aż 1:4.

Już w szóstej minucie spotkania, pechowo w swoim polu karnym interweniował Szymon Sosna, wyprowadzając drużynę gości na prowadzenie. Stan meczu wyrównał, co prawda, w 23 minucie Adam Waliczek ale to było wszystko, na co było stać gospdarzy w tym spotkaniu. W 45 minucie zaaplikował im bramkę do szatni Patryk Ułasewicz, wynik podwyższył w 70 minucie Rafał Szczygielski a ustalił go Damian Wojtoń, uderzając celnie z rzutu wolnego, w 86 minucie spotkania.

Po dzisiejszej porażce Czarni spadli na miejsce dziewiąte, Cukrownik znajduje się tuż za nimi. 
 

Okręgówka
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 16.05.2018 23:48
GKS Czarni JaworzeRKS Cukrownik Chybie
1:4
(1:2)
Trenerzy:
Tomasz DulebaKrzysztof Dybczyński
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Dawid Bukowczan
  • Sędzia liniowy Krzysztof Ćwikła
  • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 3.67 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2636
9Jasienica2633
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171