Czarni kolejną zdobyczą Orła

Nie mieli litości nad rywalem zawodnicy Orła Kozy. Zespół Jarosława Krystiana zlał rywali z Jaworza aż sześcioma bramkami, nie pozwalając im na zbyt wiele, poza wyciąganiem piłki z własnej bramki.

Ilość widzów: 100
    Ocena poziomu meczu: 4.5 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 2)

Z powodu braku czasu udało mi się dotrzeć na pojedynek tych dwóch świetnych drużyn dopiero na drugą połowę. Okazało się, że był to strzał w przysłowiową "10".
    Zaraz bowiem po wejściu na trybunę dowiedziałem się od kibiców, iż pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem drużyny gospodarzy.
    Jeszcze nie rozsiadłem się na dobre na krzesełku gdy drużyna Orła rozpoczęła swój koncert! Na bramkę gości sunął atak za atakiem i nie trzeba było być wielkim znawcą futbolu, aby stwierdzić, że mecz wynikiem 1:0 się nie skończy... Kapitalna postawa drugiej linii oraz snajperów z Kóz spowodowała, że bramkarz gości musiał w drugiej połowie wyciągać piłkę ze swojej bramki aż pięciokrotnie..
    Taki przebieg widowiska, doskonała pogoda oraz możliwość zamienienia kilku słów z graczami Orła spowodowała, że tamto popołudnie było niezwykle udane! Brawo Kozy!