Sokół z kompletem w Międzyrzeczu

W końcówce pierwszej odsłony zespół przyjezdny z Hecznarowic, po bramce Mosia objął prowadzenie. Gospodarze, co prawda, odpowiedzieli golem Denysa z 48 minuty, kolejne minuty spotkania to była już przewaga gości, udokumentowana trzema zdobytymi bramkami.

Dzięki wygranej Sokół przeskoczył w tabeli Międzyrzecze, zajmując obiecnie miejsce siódme.

Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 3.17 (ilość oddanych głosów: 6)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3.57 (ilość oddanych głosów: 7)

Fakt faktem, przy bramce na 2:1 (nie 2:0 jak piszesz) pogubił się nieco, ale przy spalonym przy waszym ustawieniu w obronie nie masz racji. Ryzyko ustawiania linii spalonego blisko linii środkowej wymaga większego skupienia i zgrania obrony.
piłkarz
Dodany: 08.05.2018 14:11
Zatwierdzony: 08.05.2018 19:47
zresztą skąd mogłeś to z trybun widzieć jak z boiska sędzia czegoś takiego nie widział , nawet dwóch :) obiektywnie następnym razem
kybyc
Dodany: 08.05.2018 03:35
Zatwierdzony: 08.05.2018 12:14
za sobą ,nie pod sobą. Tego spalonego widziałeś jak kolega łysy co chwile hehe
kybyc
Dodany: 08.05.2018 03:32
Hmmm.O czym wy mówicie. Bramki na 2.0 dla Hecznarowic nie powinno być. Zawodnik z Hecznarowic leżał na piłce w polu karnym przez 10 sekund i ręką dotykał piłki. Trzecia bramka 2 metrowy spalony i tyle w temacie.Slabiutki sędzia.
Obserwator
Dodany: 07.05.2018 13:58
Zatwierdzony: 07.05.2018 20:05
Nie ujmujmy obrońcom KS. Dwie prostopadłe piłki do której i tak by pewny stoper nie doszedł to tylko mu rozłożyć ręce zostało i liczyć na spalonego , wielbłądy to trochę za dużo powiedziane
kibic4
Dodany: 06.05.2018 23:53
Zatwierdzony: 07.05.2018 10:09
Stoperzy w Międzyrzeczu ( bez nazwisk żeby nie było) to dramat... Ręka w górę i krzyk że spalony. A sami nie widza jak są ustawieni koledzy. Mecz ogólnie fajny. Sokół wykorzystał wiel-blady w obronie i zasłużenie wygral. Mogło być wyżej, a Miedzyrzecze bez sytuacji bramkowej nawet przy zdobytej bramce ( co bramkarz Sokoła zrobił?-pewnie sam nie wie) Pisze obiektywnie