Rekordowy Groń

To, że gospodarze pokonają ligowego autsajdera było pewne, mało kto jednak spodziewał się, że zespół Gronia zaaplikuje rywalom aż siedemnaście bramek. Duża w tym zasługatego, iż zespół gości do 43 minuty grał w siedmiu, a od wspomnianej minuty w ośmiu.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 06.05.2018 11:03
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 06.05.2018 15:18
LKS Groń BujakówLKS Słowian Łodygowice
17:0
(11:0)
Trenerzy:
Maciej Gilek (do 20.10.2018 r. Krzysztof Janeczko)Andrzej Sarlej
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  • 7:0
  • 8:0
  • 9:0
  • 10:0
  • 11:0
  • 12:0
  • 13:0
  • 14:0
  • 15:0
  • 16:0
  • 17:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Adrian Damaz
      • Sędzia liniowy Artur Adamczyk
      • Sędzia liniowy Mirosław Olma
      Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      Słabo :D
      KSR
      Dodany: 06.05.2018 11:35
      Zatwierdzony: 06.05.2018 12:39
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec1636
      2Ustroń1632
      3Tychy II1630
      4Bełk1630
      5Jasienica1629
      6Czechowice-Dz.1624
      7Łaziska Grn.1623
      8Radziechowy1621
      9Wodzisław1618
      10Racibórz1618
      11Wilcza1618
      12Goczałkowice1617
      13Gaszowice1617
      14TSP II1616
      15Landek1613
      16Połomia167
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Skoczów1845
      2Dankowice1841
      3Drogomyśl1838
      4BKS Stal1838
      5Rekord II1834
      6Bestwina1834
      7Koszarawa Ż.1829
      8Puńców1829
      9Wisła1828
      10Góral1827
      11Rajcza1827
      12Bestwinka1825
      13Jaworze1820
      14Zebrzydowice1817
      15Chybie189
      16Łękawica189
      17Pruchna185
      18Kończyce M.184
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast1328
      2Strumień1326
      3Pogwizdów1325
      4Zabłocie1325
      5Bąków1323
      6Goleszów1322
      7Istebna1322
      8Pielgrzymowice1321
      9Pogórze1317
      10Brenna1312
      11Kończyce W.1312
      12Skoczów II1311
      13Hażlach138
      14Dębowiec137
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka1334
      2Żabnica1333
      3Pietrzykowice1330
      4Węgierska G.1328
      5Lipowa1322
      6Radziechowy II1318
      7Ujsoły1317
      8Zarzecze1313
      9Gilowice1313
      10Sopotnia1313
      11Babia Góra1312
      12Leśna1312
      13Soła Ż.139
      14Juszczyna135
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilamowice927
      2Kozy919
      3Rybarzowice919
      4Ligota916
      5Zabrzeg912
      6Bujaków911
      7Grodziec910
      8Łodygowice98
      9Kalna 94
      10Mazańcowice93
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pierściec824
      2Nierodzim818
      3Wielkie II815
      4Iskrzyczyn814
      5Ochaby811
      6Kaczyce88
      7Górki W.88
      8Rudnik86
      9Golasowice80
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Bystra (k. Żywca)1128
      2Czernichów1125
      3Pewel Śl.1123
      4Jeleśnia1121
      5Korbielów1117
      6Pewel M.1116
      7Trzebinia1116
      8Słotwina1114
      9Cisiec1111
      10TS Przyborów1110
      11Kocierz119
      12Przyborów110