Pasjonująca gra Puńcowa

Po dwóch porażkach z rzędu zespół Pasjonata do meczu z Puńcowem przystępował z zamiarem odrobienia części straconych punktów. Drużyna z Dankowic wciąż jednak nie może wyjść z kryzysu, co skrzętnie wykorzystali goście, czterokrotnie umieszczając piłkę w bramce Dankowic.

Trzecia porażka z rzędu oznacza dla Dankowiczan spadek na miejsce ósme, Tempo zameldowało się na pozycji szóstej.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 05.05.2018 20:55
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 05.05.2018 21:52
LKS Pasjonat DankowiceLKS Tempo Puńców
0:4
(0:2)
Trenerzy:
Artur BierońskiSławomir Machej
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Marcin Szymański
      • Sędzia liniowy Szymon Łoboziak
      • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
      Ilość widzów: 100
      Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 4)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2.75 (ilość oddanych głosów: 4)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom2657
      2Bełk2649
      3Czaniec2644
      4Wodzisław2641
      5Radziechowy2641
      6Wilcza2641
      7Goczałkowice2637
      8Tychy II2636
      9Jasienica2633
      10TSP II2632
      11Ustroń2629
      12Gaszowice2629
      13Landek2629
      14Racibórz2625
      15Lędziny2623
      16Skoczów2623
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.2568
      2Drogomyśl2556
      3Bestwina2549
      4Wisła2548
      5Koszarawa Ż.2544
      6Puńców2541
      7Dankowice2540
      8Góral2538
      9Chybie2536
      10Jaworze2536
      11Łękawica2532
      12Zebrzydowice2526
      13Pruchna2525
      14Żabnica2518
      15Leśna2510
      16Wilkowice255
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2152
      2Bestwinka2052
      3Pisarzowice2149
      4Kaniów2034
      5Kobiernice2033
      6Czechowice-Dz. II2133
      7Hecznarowice2031
      8Międzyrzecze2129
      9Buczkowice2021
      10Wapienica2021
      11Bystra (k. Bielska)2015
      12Godziszka2014
      13Mazańcowice200
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Kończyce M.2143
      2Goleszów2140
      3Skoczów II2139
      4Zabłocie2139
      5Pogwizdów2137
      61909 Piast2136
      7Brenna2132
      8Kończyce W.2131
      9Bąków2128
      10Pielgrzymowice2127
      11Dębowiec2123
      12Kaczyce2122
      13Strumień2120
      14Ochaby210
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Rajcza2258
      2Milówka2255
      3Węgierska G.2254
      4Pietrzykowice2245
      5Babia Góra2242
      6Radziechowy II2232
      7Lipowa2227
      8Gilowice2225
      9Sopotnia2123
      10Czernichów2220
      11Cisiec2218
      12Soła Ż.2116
      13Ujsoły2216
      14Pewel M.2213
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1954
      2Międzybrodzie1947
      3Ligota1841
      4Jaworze II1935
      5Kozy1932
      6Rybarzowice1926
      7Grodziec1825
      8Wilamowice1924
      9Bujaków1917
      10Zabrzeg1915
      11Kalna 1913
      12Łodygowice190
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Istebna1536
      2Pogórze1434
      3Górki W.1526
      4Nierodzim1421
      5Wielkie II1521
      6Hażlach1421
      7Pierściec1618
      8Iskrzyczyn1417
      9Rudnik1512
      10Golasowice141
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1843
      2Zarzecze1738
      3Korbielów1733
      4Jeleśnia1626
      5Słotwina1726
      6Pewel Śl.1726
      7Trzebinia1724
      8Bystra (k. Żywca)1722
      9Łękawica II1720
      10Kocierz1811
      11Przyborów171