Ligocie Halny nie straszny

Gospodarze spotkania w Kalnej sensacyjnie wyszli na prowadzenie w czwartej minucie gry, po celnym uderzeniu Wilka. Goście z Ligoty, walcząc o awans, nie mogli pozwolić sobie na stratę punktów i po zdobyciu kolejnych trzech bramek zainkasowali, jakże ważny komplet oczek.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.05.2018 21:32
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 03.05.2018 22:29
KS Halny Kalna LKS Ligota
1:3
(1:2)
Trenerzy:
Grzegorz MiękińskiMarek Jacek
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Lis
    • Sędzia liniowy Daniel Kubaczka
    • Sędzia liniowy Mirosław Olma
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec2651
    2Bełk2650
    3Jasienica2649
    4Ustroń2648
    5Tychy II2647
    6Łaziska Grn.2542
    7Czechowice-Dz.2641
    8Goczałkowice2635
    9TSP II2633
    10Radziechowy2632
    11Wilcza2631
    12Wodzisław2629
    13Gaszowice2625
    14Landek2523
    15Racibórz2623
    16Połomia2610
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów2867
    2Drogomyśl2864
    3BKS Stal2861
    4Dankowice2857
    5Bestwina2855
    6Rekord II2844
    7Puńców2844
    8Góral2843
    9Koszarawa Ż.2841
    10Wisła2838
    11Rajcza2835
    12Jaworze2833
    13Bestwinka2829
    14Łękawica2827
    15Zebrzydowice2823
    16Chybie2823
    17Pruchna2816
    18Kończyce M.287
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz. II2154
    2Wilkowice2141
    3Bronów2041
    4Pisarzowice2039
    5Hecznarowice2134
    6Międzyrzecze2134
    7Kobiernice2032
    8Kaniów2025
    9Międzybrodzie2025
    10Buczkowice2017
    11Wapienica2017
    12Bystra (k. Bielska)2017
    13Godziszka207
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast2252
    2Strumień2251
    3Goleszów2236
    4Pogwizdów2236
    5Pogórze2232
    6Istebna2232
    7Brenna2231
    8Skoczów II2229
    9Pielgrzymowice2228
    10Zabłocie2228
    11Bąków2228
    12Kończyce W.2225
    13Hażlach2215
    14Dębowiec2212
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Żabnica2253
    2Milówka2052
    3Pietrzykowice2150
    4Węgierska G.2247
    5Lipowa2235
    6Babia Góra2229
    7Leśna2129
    8Radziechowy II2228
    9Zarzecze2226
    10Ujsoły2224
    11Gilowice2219
    12Sopotnia2218
    13Soła Ż.2214
    14Juszczyna229
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice1545
    2Kozy1534
    3Ligota1529
    4Rybarzowice1523
    5Bujaków1519
    6Zabrzeg1518
    7Grodziec1517
    8Łodygowice1513
    9Mazańcowice158
    10Kalna 156
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec1339
    2Iskrzyczyn1429
    3Nierodzim1327
    4Wielkie II1425
    5Kaczyce1315
    6Górki W.1314
    7Ochaby1313
    8Rudnik139
    9Golasowice143
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)2055
    2Czernichów2046
    3Pewel Śl.1935
    4Jeleśnia1934
    5Trzebinia1931
    6Słotwina1830
    7Korbielów1929
    8Cisiec1926
    9TS Przyborów2019
    10Kocierz1918
    11Pewel M.2216
    12Przyborów220