Wyjazdowa wygrana Tempa

W pojedynku Pruchnej z Tempem Puńców, faworyta spotkania należało upatrywać w zespole przyjezdnym. W pierwszej połowie kibice bramek nie oglądali - musieli na nie czekać do drugiej odsłony.

Wynik spotkania otworzył w 54 minucie gry Jakub Legierski, goście wynik podwyższyli na dziesięć minut przed końcem meczu. Do dośrodkowania w pole karne najwyżej wyskoczył Alan Pastuszak i głową skierował futbolówkę do siatki gospodarzy.

W samej końcówce meczu, nie mająca nic do stracenia, Pruchna zdobyła bramkę kontaktową, autorstwa Adama Brzyszkowskiego, jednak to było wszystko, na co stać w meczu było gospodarzy i punkty w komplecie pojechały do Puńcowa.

Wygrana przesunęła Tempo na miejsce ósme, Pruchna, pomimo porażki, pozostaje jedenasta.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.04.2018 19:37
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 15.04.2018 20:02
LKS 99 PruchnaLKS Tempo Puńców
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Marcin BednarekSławomir Machej
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Damian Rokosz
  • Sędzia liniowy Damian Zębik
  • Sędzia liniowy Mateusz Poranek
Ilość widzów: 250
Ocena poziomu meczu: 3.75 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2134
5Radziechowy2031
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1611
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1631
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1622
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Milówka1743
3Rajcza1642
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121