Jak jedynka tak i dwójka

W sobotnie popołudnie pierwszy zespół Beskidu Skoczów podzielił się punktami z rywalem, remisując 2:2. Dwadzieścia cztery godziny później podobny wynik uzyskali zawodnicy występujący w zespole rezerw Beskidu.

Faworytem  meczu, w przeciwieństwie do jedynki, byli gospodarze. Zespół trenera Michalika objął prowadzenie po dwóch bramkach Kamila Janika z 16 i 37 minuty gry i wszystko wskazywało na to, że punkty w komplecie pozostaną w rękach rezerwistów.

Ambitnie walcząca o punkty drużyna gości zdołała jednak w drugiej odsłonie meczu doprowadzić do wyrównania i uratować, stracony wydawałoby się mecz. Wpierw bramkę kontaktową uzyskał w 70 minucie Marcin Plinta, a następnie do remisu doprowadził cztery minuty później Marcin Siekierka, kierując piłkę do bramki Krucka głową.