Strażaka niespodzianka z Piastem

Zdecydowanym faworytem spotkania w Pielgrzymowicach byli gracze Marka Bakuna. Bliżej wygranej nieoczekiwanie byli jednak zawodnicy gospodarzy.

Po pierwszej, bezbramkowej połowie spotkania, w drugiej kibice nie narzekali na brak emocji. Wynik spotkania otworzył w 53 minucie gry Damian Gabrysiak. Goście odpowiedzieli celną główką Jarosława Bujoka, dającą wyrównanie już minutę później.

Na blisko kwadrans przed końcem gry ponownie na listę strzelców wpisał się Damian Gabrysiak, ostatecznie jednak wynik spotkania ustalił, na siedem minut przed końcem, Dawid Janoszek. Remis dla gości oznacza spadek na miejsce trzecie, Strażak pozostaje dwunasty.

A Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.04.2018 23:36
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.04.2018 23:53
LKS Strażak PielgrzymowiceTS 1909 Piast Cieszyn
2:2
(0:0)
Trenerzy:
Adam Śmigielski Marek Bakun
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Sławomir Kantor
    • Sędzia liniowy Daniel Maruszak
    • Sędzia liniowy Zbigniew Rakus
    Ilość widzów: 100
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3.67 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    Za tydzień znowu będą wo ,Bo kierownik z Piasta zapomni zapłacić za żółte kartki
    Kibic
    Dodany: 13.04.2018 06:55
    Zatwierdzony: 13.04.2018 07:17
    Bo sędzia kalosz sprawił niespodziankę nie uznając dwóch bramek cieszyniakow... Sędzia nawet juniorów nie powinien sędziować. ... Żal. ..
    Kibic
    Dodany: 09.04.2018 16:29
    Zatwierdzony: 09.04.2018 19:34
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec1128
    2Jasienica1123
    3Bełk1123
    4Ustroń1122
    5Tychy II1117
    6Łaziska Grn.1116
    7Radziechowy1116
    8Czechowice-Dz.1116
    9Racibórz1114
    10TSP II1112
    11Wodzisław1111
    12Wilcza1111
    13Goczałkowice1110
    14Gaszowice1110
    15Landek116
    16Połomia114
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów1131
    2Drogomyśl1230
    3Dankowice1226
    4BKS Stal1226
    5Bestwina1224
    6Puńców1222
    7Koszarawa Ż.1220
    8Rekord II918
    9Rajcza1117
    10Góral1216
    11Wisła1216
    12Bestwinka1115
    13Jaworze1212
    14Zebrzydowice129
    15Łękawica127
    16Chybie125
    17Kończyce M.123
    18Pruchna122
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1125
    2Pogwizdów1124
    31909 Piast1124
    4Pielgrzymowice1121
    5Strumień1120
    6Bąków1117
    7Pogórze1116
    8Goleszów1116
    9Istebna1116
    10Brenna1111
    11Kończyce W.1111
    12Skoczów II118
    13Dębowiec116
    14Hażlach115
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka1025
    2Żabnica1024
    3Węgierska G.1022
    4Pietrzykowice1021
    5Radziechowy II1015
    6Lipowa1015
    7Ujsoły1014
    8Babia Góra1012
    9Zarzecze910
    10Gilowice109
    11Sopotnia109
    12Leśna98
    13Soła Ż.106
    14Juszczyna105
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice824
    2Rybarzowice816
    3Ligota713
    4Kozy713
    5Zabrzeg812
    6Bujaków811
    7Grodziec810
    8Łodygowice85
    9Kalna 84
    10Mazańcowice83
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec721
    2Wielkie II715
    3Nierodzim715
    4Iskrzyczyn814
    5Ochaby711
    6Rudnik76
    7Kaczyce75
    8Górki W.75
    9Golasowice70