Metal wciąż zwycięski

Nie było niespodzianki w meczu czwartej w tabeli Babiej z Metalem Węgierska Górka. Faworytem byli goście i to oni pewnie sięgnęli po 14 zwycięstwo w tym sezonie.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście, już po trzech minutach prowadzili oni po bramce Marcina Kozaka, ten sam zawodnik ponownie pokonał Plutę w 32 minucie gry. Gospodarze zdołali, co prawda, odpowiedzieć bramką Mateusza Hernasa w 38 minucie, jednak ostatnie słowo w tej części gry należało do gości, a mianowicie Szymona Szumlasa, który to pokonał w 45 minucie bramkarza gospodarzy, dając im drugie dwubramkowe prowadzenie w meczu.

W drugiej odsłonie gospodarze, pomimo niekorzystnego wyniku, próbowali doprowadzić do wyrównania. W 53 minucie na listę strzelców wpisał się, co prawda, Łukasz Hernas, jednak ostatnie słowo - podobnie jak w pierwszej odsłonie należało do gości i na kwadrans przed końcem meczu, uderzeniem piłki głową, wynik ustalił Łukasz Słowik.

Metal utrzymał 3 punktową przewagę nad wiceliderem, Koszarawa z 11 punktami straty zajmuje miejsce czwarte.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.04.2018 22:50
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 09.04.2018 10:26
LKS Koszarawa Babia GóraTS Metal Węgierska Górka
2:4
(1:3)
Trenerzy:
Zoń StanisławRobert Sołtysek
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
  • 2:3
  • 2:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Wojciech Sajbor
  • Sędzia liniowy Maciej Dudka
  • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
Ilość widzów: 100
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2134
5Radziechowy2031
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1611
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1631
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1622
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Milówka1743
3Rajcza1642
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121