Chybie ograło Tempo

Przed spotkaniem Tempa z Cukrownikiem w lepszej sytuacji w ligowej tabeli znajdowali się gospodarze, po meczu sytuacja odwróciła się. Co prawda, pierwsi z bramki cieszyli się gracze trenera Macheja, kolejne jednak strzelali już tylko goście.

W 21 minucie wynik spotkania, ku uciesze miejscowej widowni, otworzył Dawid Bluck. Zespół z Chybia długo na rewanż nie czekał i jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Błażej Bawoł. W drugiej połowie przez długie minuty wynik nie ulegał zmianie aż nadeszła 80 minuta, w której najlepiej przed bramką Trojanowskiego zachował się Damian Wojtoń, który celnym uderzeniem zapewnił swojej drużynie komplet oczek.

Cukrownik awansował na miejsce ósme, Tempo zmuszone jest przełknąć gorycz porażki i spadek na miejsce dziesiąte.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.04.2018 19:54
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.04.2018 20:44
LKS Tempo PuńcówRKS Cukrownik Chybie
1:2
(1:1)
Trenerzy:
Sławomir MachejKrzysztof Dybczyński
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Leszek Niemczyk
    • Sędzia liniowy Leszek Jękal
    • Sędzia liniowy Ryszard Olszar
    Ilość widzów: 250
    Ocena poziomu meczu: 4.17 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.6 (ilość oddanych głosów: 10)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2039
    2Czaniec2035
    3Bełk1934
    4Wodzisław2134
    5Radziechowy2031
    6Goczałkowice2029
    7Wilcza2029
    8Tychy II2028
    9TSP II2128
    10Landek2126
    11Gaszowice2025
    12Ustroń2124
    13Racibórz2023
    14Jasienica2023
    15Skoczów2022
    16Lędziny2116
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1948
    2Bestwina1943
    3Drogomyśl1938
    4Wisła1936
    5Koszarawa Ż.1932
    6Góral1931
    7Dankowice1830
    8Puńców1929
    9Jaworze1927
    10Chybie1926
    11Pruchna2021
    12Łękawica1920
    13Zebrzydowice1919
    14Żabnica1915
    15Leśna199
    16Wilkowice196
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II1640
    2Pisarzowice1639
    3Bestwinka1539
    4Hecznarowice1524
    5Międzyrzecze1623
    6Kobiernice1523
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Wapienica1518
    10Buczkowice1618
    11Bystra (k. Bielska)1412
    12Godziszka1611
    13Mazańcowice150
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1636
    2Goleszów1634
    31909 Piast1631
    4Kończyce M.1527
    5Pogwizdów1527
    6Skoczów II1525
    7Brenna1622
    8Bąków1621
    9Kończyce W.1620
    10Strumień1619
    11Kaczyce1618
    12Pielgrzymowice1517
    13Dębowiec1616
    14Ochaby160
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1645
    2Milówka1743
    3Rajcza1642
    4Babia Góra1734
    5Pietrzykowice1732
    6Radziechowy II1628
    7Czernichów1620
    8Gilowice1618
    9Lipowa1616
    10Sopotnia1616
    11Cisiec1712
    12Pewel M.1710
    13Soła Ż.1710
    14Ujsoły169
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1439
    2Międzybrodzie1435
    3Ligota1329
    4Jaworze II1429
    5Kozy1423
    6Wilamowice1420
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1419
    9Zabrzeg1412
    10Bujaków148
    11Kalna 147
    12Łodygowice140
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1025
    2Istebna920
    3Górki W.1120
    4Nierodzim1016
    5Wielkie II1016
    6Hażlach1014
    7Iskrzyczyn1114
    8Pierściec1112
    9Rudnik106
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1331
    2Trzebinia1324
    3Zarzecze1223
    4Jeleśnia1123
    5Korbielów1321
    6Pewel Śl.1220
    7Słotwina1319
    8Łękawica II1314
    9Bystra (k. Żywca)1313
    10Kocierz1310
    11Przyborów121